Прикарпатські громади “боротимуться” за 37 мільйонів гривень від Європейського Союзу

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з громадами області підготувала три проєкти регіонального розвитку та подала їх на конкурс секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу. Загальна вартість реалізації ініціатив становитиме 37 мільйонів гривень.

Про це повідомили на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

Перший проєкт підготовлено спільно з ОТГ та асоціаціями органів місцевого самоврядування чотирьох областей – Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької. Завдання ініціативи полягатиме у покращенні аналітичної бази для діагностики та нових можливостей економічного розвитку Карпатських територій в умовах нової економіки, а також налагодженні співробітництва цільових гірських ОТГ Українських Карпат з громадами та інституціями регіонів Європейського союзу.

«Суб’єктами висування від Івано-Франківської області стануть Делятинська, Брошнів-Осадська, Ворохтянська та Зеленська об’єднані територіальні громади. Загальний бюджет проєкту – 14 млн гривень», – зазначають у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

Другий проєкт, котрий  подано на конкурс, стосуватиметься створення туристично-інформаційної системи VeloHalychyna. Його бюджет становитиме 22 млн гривень. Ініціативу впроваджуватимуть в Івано-Франківській, Галицькій, Єзупільській, Угринівській та Ямницькій ОТГ.

У результаті реалізації проєкту на Прикарпатті облаштують  нові туристичні об’єкти, які підвищать конкурентоспроможність субрегіону  та створять додаткові можливості для наповнення бюджету сільських та міських громад. У межах ініціативи створять  велокемп, проведуть велошколи, розроблять велоквести  «Галицькі мандри», а також організують міжнародний велопробіг, який  сприятиме закріпленню іміджу Івано-Франківська як «Велосипедної столиці».

Третій проєкт стосуватиметься співробітництва Карпатських гірських громад області щодо підготовки та реалізації програмних документів розвитку.

Ініціативу впроваджуватимуть у Дубівській та Спаській об’єднаних територіальних громадах. У рамках реалізації проєкту  забезпечать містобудівною документацією 17 населених пунктів ОТГ, а також розроблять інвестиційні паспорти для обох  громад. Загальний бюджет ініціативи  становитиме чотири мільйони гривень.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий