ПРОШОВ ДОНБАС І СИРІЮ: Командувач військ РФ в Карабаху воював проти України, пропагандисти визнали

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Командувач “миротворчим” контингентом ЗС Росії в Нагірному Карабасі генерал-майор Рустам Мурадов брав участь у війні на українському Донбасі.

Про це на своєму каналі в Telegram написав російський пропагандист, співробітник Russia Today Семен Пегов, що активно підтримує агресивну зовнішню політику Кремля.

Призначення Мурадова викликало неоднозначну реакцію як в Карабасі, так і в Росії і Пегов встав на його захист. Він написав, що генерал є “відвертим ва**ІКОМ”.

“Мурадов пройшов Донбас … брав участь у звільненні Пальміри, а потім і Дейр-ез-Зора – це ті регіони в Сирії, де “бородачі” особливо лютували і заміси там були серйозні”, – написав пропагандист RT.


Важливо відзначити, що в 2016 році Мурадов представляв Росію в Спільній центрі контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування (СЦКК).

У 2017 році його відправили до Сирії, після чого президент Володимир Путін присвоїв йому звання героя РФ.

Ще через рік він був призначений заступником командувача військами Південного військового округу ЗС РФ і отримав звання генерал-лейтенанта.

Важливо відзначити, що, згідно з домовленістю, Росії ввела в Нагорний Карабах близько 2 тисяч своїх миротворців. Їх вона озброїла, в тому числі, танками і системами “Град”.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий