Спливли ш0куючі факти про активну співпрацю Порошенка та Медведчука! (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Медведчук є партнером Порошенка в телеканалі «Прямий» – Дубінський

За словами журналіста, під контролем лідера «Українського вибору» знаходяться три телеканали.

Через народного депутата Тараса Козака(фракція «Опозиційний блок»), який став власником телеканалу NewsOne, лідер «Українського вибору» Віктор Медведчук є партнером президента Петра Порошенка в телеканалі «Прямий».

Про це написав журналіст-нардеп від “Слуг народу” Олександр Дубінський в Facebook і на своєму сайті.

«Крім «віджатих» телеканалів 112-Україна та NewsOne, Медведчук також має відношення до телеканалу «Прямий», який пов’язаний з Петром Порошенком…


У придбанні каналу «Прямий» взяли участь офшорні компанії Медведчука, директора яких обслуговують як кума Путіна, так і самого Порошенка», – зазначив журналіст.

Дубінський стверджує, що власниками каналу «Прямий» є Parlimo trading limited і Centerano trading limited, а серед їхніх директорів значиться Dadlaw Secretarial Limited, яка обслуговує найближче оточення Порошенка.

Паралельно з цим менеджери компанії керують двома фірмами Hakail limited і Turul investments limited, бенефіціарами яких є нардеп Козак.

«Тобто, фактично Тарас Козак, який є номіналом Медведчука, управляє трьома рейтинговими інформаційними телеканалами… Це ще раз доводить, що вони (Порошенко і Медведчук) таки партнери.

Яка роль Медведчука в цьому партнерстві? Він створював комфортні умови в інформаційному просторі для виборів Порошенка на другий термін… Ставка Путіна була зроблена», – заявив Дубінський.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий