У кабінеті Порошенка! Прозвучала скандальна правда – Гетьман не чекав, його викрили. Знищили – Гонтарева в шоці!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

За час роботи Валерії Гонтаревої головою Національного банку України у країні “впало понад 100 банків, наради щодо роботи фінустанов проводили в кабінеті п’ятого президента Петра Порошенка”.

Про це український бізнесмен, мільярдер, колишній власник “VAB Банку” Олег Бахматюк повідомив в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону.

“Суть не в тому, скільки банків упало, а наскільки впала економічна спроможність держави. Ми втратили приблизно 40% ВВП. Це не мої слова. Є рада Національного банку України. Якщо я не помиляюся, у 2016-му чи 2018 році була спеціальна доповідь, яка чітко передбачала, що дії [керівництва НБУ] в той час привели як мінімум до вдвічі завищених втрат. Уявіть, скільки це робочих місць, скільки вкладень людей, скільки можливостей. Щоб збудувати будинок, потрібно п’ять років, а розвалити його можна за п’ять хвилин. Було знищено масу підприємств, масу активів. І називати це “чисткою”… Це робить неможливим функціонування самого ринку”, – сказав Бахматюк.

За його словами, на нарадах у Порошенка були присутні, крім Гонтаревої, експрем’єр-міністр Арсеній Яценюк, екссекретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, ексглава Адміністрації Президента Борис Ложкін, ексміністр фінансів Олександр Шлапак.

“Я захищав свою позицію, старався… Я вірив, що логіка переможе. На жаль, перемагали інші речі, які не принесли користі ні державі, ні вкладникам… Мене підтримували всі, крім Гонтаревої. Але в кінці банк ліг. От і все. Мені здається, що частина людей підтримувала нас щиро, а частина людей – нещиро. От і все”, – розповів мільярдер.

Він вважає, що на падінні банків заробляли.

До слова, у суботу, 14 листопада, спортивний клуб Петра Порошенка потрапив у гучний скандал. Так журналісти з’ясували, що клуб “5 елемент” працює в звичайному режимі, незважаючи на те, що почав діяти “карантин вихідного дня”. 

Після оприлюднення цієї інформації до клубу нагрянула поліція. 

“В спортивний клуб” 5 елемент “Петра Порошенка прийшла поліція через роботу в карантин вихідного дня.

На відео слідчо оперативна група працювала в холі, так як далі потрапити не могла.

Клубу оформили штраф – 17 тис грн “, – пише тг-канал PavlovskyNews.

“Елітний фітнес-клуб Порошенко під назвою” 5 елемент “, незважаючи на карантин, також продовжив сьогодні працювати, як ні в чому не бувало.

Все правильно. Поки Зеленський там жартує жарти свої про криголама, той домінує, панує і принижує “, – констатує” Бородатая бабушка”.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий