У Києві поліція взяла штурмом елітний ресторан через порушення карантину (відео)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Києві знайшли рестораторів – порушників карантину і жорстоко покарали

У Києві поліція взяла штурмом ресторан “Гавана” після того, як активісти викрили їх у порушенні карантину вихідного дня. Заклад на березі Дніпра продовжив приймати відвідувачів у суботу, 14 листопада, а столик можна спокійно забронювати в інтернеті.

Журналіст Роман Бочкала показав у Facebook, як два автобуси поліції боролися зі злісними порушниками.

“Карантин вихідного дня не для всіх. Респектабельний ресторан Гавана, на березі Дніпра, вирішив, що може працювати. Це легко видавали гарячі вогні і припарковані авто. Ковід, пандемія, всім складно? Не, не чули!” – пише Бочкала.

У Києві поліція взяла штурмом елітний ресторан через порушення карантину (відео)У Києві поліція взяла штурмом елітний ресторан через порушення карантину (відео)


У Києві поліція штурмувала ресторан через карантин (відео: facebook.com/kievtypical)

У результаті активісти організації “Стоп корупції” викликали поліцію, але правоохоронців не пустили. Замість цього одного з активістів вдарили в обличчя. Все закінчилося викликом двох автобусів “штурмовиків”. Останні в ресторан таки проникли, співробітників поклали на підлогу й “пов’язали”.

“Хлопці нахабні до жаху. Правозахисника, який викликав поліцію, вдарили в обличчя. Заради об’єктивності за час рейду це перший київський ресторан, який порушив карантин. З’ясовуємо чия ця Гавана”, – додав Бочкала.

У Києві поліція штурмувала ресторан через карантин (відео: facebook.com/kievtypical)

Тим часом користувачі мережі накинулися на активістів за зайву пильність. В коментарях вони обурені тим, що бізнесмени страждають через нові обмеження.

  • “Я вангую, активісти ходять по ресторанах і намагаються вибити гроші за те, що працюють, а хто не платить, на того мусорів викликають; Активісти не дуже люди, по-чесному. Задовбали своїм карантином; Цирк… Краще б поліція так працювала, там, де це дійсно потрібно… А то знайшли найбільш злісних правопорушників; У нас активісти давно вже в ролі стукачів і провокаторів”, – пишуть коментатори.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий