У Львівській області з початку року в ДТП загинули 219 осіб

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

З початку року внаслідок аварій на автошляхах Львівщини загинули 219 осіб, з них – 11 дітей. Про це інформує Поліція Львівської області.

Щороку в третю неділю листопада у всьому світі відзначають день пам’яті жертв ДТП – аби нагадати людям про масштаби смертності і травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

За 10 місяців цього року на дорогах Львівщини сталося 8740 ДТП, з них 1713 – з потерпілими. Внаслідок автопригод загинули 219 осіб, травми отримали 2058 осіб.

Найчастіше смертельні ДТП трапляються через перевищення безпечної швидкості руху, порушення водіями правил маневрування та недотримання дистанції.

Протягом січня-жовтня водії у стані сп’яніння скоїли 495 ДТП, 79 з яких – з потерпілими (в них загинули 6 осіб, 110 отримали травми).

Крім того, за цей період на Львівщині сталося 292 ДТП за участю дітей. На дорогах Львова та області загинули 11 та травмовані 266 дітей.

Найпоширенішими видами ДТП є автозіткнення – вони становлять понад 56% від усієї кількості автопригод.

Пік аварійності припадає на 18.00 годину, а найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод з потерпілими стається близько 19.00.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий