Я все частіше думаю про те, щоб поїхати до батьків у гості і помиритися з ними, адже я їх не бачила 10 років. Я дуже боюся, що батьки не пробачать мене і проженуть, що навіть не захочуть подивитися на свою внучку. Я тільки зараз усвідомила, яка я погана дочка, адже я навіть не в курсі, як вони жили всі ці роки. Тільки сама ставши мамою, я все усвідомила і хотіла б усе виправити

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

З своїми батьками я не спілкуюся вже десять років. Так як вони живуть далеко, то друзям і знайомим нічого пояснювати не треба. Почалося все з того, що і моя мама, і тато – лікарі. Ще коли я тільки народилася, було відомо, що в майбутньому я стану лікарем. Спочатку я і сама не знала, ким хочу бути, тому покірно поступила в медучилище, як і хотіли мої батьки.

Вчилася я добре, але з кожним роком відзначала, що мені все цікавіше малювати, ніж вчитися ставити крапельниці. Тому після випуску я з радістю прийняла пропозицію вийти заміж від свого хлопця. Заміжжя передбачало потребу переїхати в інше місто, що ми успішно і зробили. На новому місці я швидко знайшла роботу до душі – я стала художником коміксів в одному журналі.

Мої батьки спокійно сприйняли звістку про моє швидке заміжжя, але були категорично проти переїзду в інше місто, адже за їхнім планом я тепер повинна була вступати до університету, щоб далі вчитися на лікаря. А коли тато почув про те, що я зібралася малювати комікси, то він був категорично проти.

Мама тата підтримала, і вони одностайно заборонили мені виходити заміж і міняти професію. Але я вийшла заміж і поїхала. Відтоді з батьками ми не розмовляли.

Спочатку я думала, що це тимчасово, подуються і перестануть. Але йшов рік за роком, а примирення так і не відбулося. Потім я звикла і вже не так переживала через це. У мене є люблячий і турботливий чоловік, кар’єра художника пішла вгору: тепер я займаю високооплачувану посаду. А ще три місяці тому я стала мамою.

Це повністю перевернуло моє життя. Не думала, що зможу когось любити так сильно. Наша дочка – це найдорожче, що є у мене, і я бажаю їй всього найкращого. Я вирішила, що навіть коли її погляди будуть розходитися з моїми, я ніколи не буду примушувати дочку робити так, як хочу я, як це зі мною в свій час робили мої батьки. Проте, я почала дуже часто згадувати свою маму, сумувати за нею.

Нарешті я зрозуміла почуття свого батька, швидше за все він просто дуже сильно боявся, що я можу занапастити своє життя. Я все частіше думаю про те, щоб поїхати до батьків у гості і помиритися. Чоловік підтримує моє рішення. Але абсолютно не знаю, з чого почати. Я дуже боюся, що батьки не пробачать мене і проженуть; що не захочуть навіть подивитися на свою внучку.

Я тільки зараз усвідомила, яка я погана дочка, адже я навіть не в курсі, як вони жили ці десять років. Тільки сама ставши мамою, я усвідомила, як важливо бути сім’єю. Мені життєво необхідно возз’єднатися з батьками. Хочу, щоб у моєї дитини були бабуся і дідусь. Я думаю, може для початку зателефонувати? Чи краще відразу поїхати в надії, що нас приймуть?

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий