“Я ж приречений на війну”: у Львові презентують кліп про історію Героя України Андрія Кизила

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Львівські співаки В’ячеслав Сінчук, Андрій Капраль (вокальна формація “Піккардійська Терція”) і Зіновій Карач (гурт Wszystko) – презентують пісню і відеокліп “Настав час”.  Про це інформує Еспресо.Захід

В основу потужної композиції лягла історія Героя України Андрія Кизила, який загинув в бою за Авдіївку на початку 2017 року, маючи лише 23 роки і семимісячного сина.

“Я ж приречений на війну, але це не моя провина. Я ж воскресну, та не прощу, що не я виховую сина…”, – слова із пісні “Настав час”.

Музику створив В’ячеслав Сінчук, слова – Ілона Ельтек, аранжування – Остап Панчишин, а запис, зведення та мастеринг були проведені на студії Jenny Records (звукорежисер – Мар’ян Криськув).

Кліп “Настав час” – історія воїна Андрія Кизила – це історія лише одного Героя. А їх – тих, хто за останні шість з половиною років у ході російсько-української війни віддав за незалежність та цілісність України найдорожче – власне життя, – тільки на Львівщині – понад три сотні (зі Львова – близько 70). А загалом по Україні кількість жертв уже сягнула цифри у понад 13 тисяч.

Презентація відеокліпу “Настав час”, відбудеться у понеділок, 16 листопада, о 12:00 у “Віденській терасі” (проспект Свободи, 12; 2 поверх).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий