Ілюзія! Зеленський в шоці, він сказав це, просто в ефірі – жорстко розкритикував: треба щось пропонувати

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Про те, чи має український мирний план щодо Донбасу майбутнє, розповів військовий експерт Юрій Кочевенко в ефірі каналу “Україна 24”, відповідаючи на репліку ведучої про те, що президенти України вірять в його успіх.

“Ні, не вірять. Вони розуміють, що треба щось пропонувати, треба гравати якусь гру, цільова аудиторія якої не в Україні, тим більше не на окупованих територіях, вона більше у Вашингтоні, Брюсселі та Берліні – демонструвати, шо ми в активному діалозі, щось пропонуємо. Насправді все це ілюзія, щоб не сказати слово маячня”, — сказав він.

Експерт порівняв ситуацію на Донбасі з конфліктом у Нагірному Карабасі.

“Повертаючись до Карабаху. Що нам говорить досвід Азербайджану. По-перше, не можна повернути окуповані території виключно дипломатичним шляхом, не існує такого в історичній практиці. Воєнна складова має бути обов’язково, до неї треба готуватись. По-друге, не можна лише воєнним шляхом. Потрібна підтримка союзників, потрібна сприятлива міжнародна ситуація і, власне, чіткий план дій.

Те, про що ми зараз говоримо – це ілюзія. Ніколи Росія свої війська не виведе, навіть якщо ми уявимо якусь фантастичну ситуацію, якби це відбулося – Україна не може, не встигне просто організувати вибори 31 березня. Це ще одна ілюзія”, — сказав він.

Раніше радник української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович оцінив шанси плану України на успіх.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий