Американські підводники непоміченими нахабно пройшли вздовж “російських берегів”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 Американський атомний підводний човен (АПЧ) USS Providence пройшов непоміченим за маршрутом «Північного морського шляху» ігноруючі заяви керівництва РФії про готовність дуже жорстко реагувати на будь-яку появу іноземних військових кораблів в районі «Північного морського шляху». Москва заявила, що даний маршрут є виключною транспортної комунікацією РФії в Арктиці.

 Але, АПЧ USS Providence, у самий нахабний спосіб, повністю проігнорувавши «російські застереження», за дуже короткий проміжок часу абсолютно непоміченим здійснив перехід цим маршрутом, діставшись берегів Японії.

 Згідно оприлюдненої інформації це сталося 05 листопада 2020 року. За даними телеграм-каналу «Оперативна лінія», більша частина маршруту походу АПЧ USS Providence якраз пролягала саме по російському «Північному морському шляху».

 Ніяких офіційних коментарів з цього приводу з боку Москви поки немає. Якщо американський АПЧ дійсно пройшов цим маршрутом, то виникає маса питань відносно того, чому Росія не зробила жодних заяв чи не вчинила якихось дій? Чи російська військова техніка, яка немає аналогів у світі, просто не змогла виявити «чужу субмарину» у своїх територіальних водах?

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий