Блискуча операція СБУ! Їх викрили, прямо в аеропорту – скандальна схема: систематично вивозили

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Служба безпеки України блокувала контрабанду 5,4 кілограма унікального бурштину-сирцю великих фракцій в одну з арабських країн.

Про це повідомляє прес-служба СБ України.

“Оперативники спецслужби встановили, що жителі Рівненської області систематично вивозили необроблений бурштин з України в одну з країн Перської затоки. Ділки скуповували незаконно видобутий камінь в північних районах Рівненської області”, – повідомляє в понеділок прес-центр СБ України.

Так, співробітники СБ України задокументували, що рівнянин намагався вивезти з України через міжнародний пункт пропуску аеропорту “Бориспіль” 18 рідкісних експонатів бурштину-сирцю, деякі з яких важать більше 700 грамів.

“Такі камені є ексклюзивними і вартість кожного визначається індивідуально. Орієнтовна вартість виявленого бурштину за цінами чорного ринку становить кілька десятків тисяч доларів США”, – заявили з прес-центрі.

В даний момент бурштин вилучено та направлено для проведення відповідного дослідження. Після експертизи буде вирішуватися питання про відкриття кримінального провадження за ст. 240-1 Кримінального кодексу України.

Операція проводилася співробітниками УСБУ в Рівненській області спільно з Київською митницею.

Нагадаємо, що СБУ повідомила про блокування в Одесі “бойових наркотиків ІГІЛ”. За вилучену партію, яка важить більше 750 кг, на чорному ринку можна виручити більше 30 млн доларів.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий