Відставка! Рішення вже ухвалене – на Банковій розгублені: що далі – Степанов не чекав. Постане перед судом

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Офісі президента України Володимира Зеленського, а також в кабінеті міністрів України вже погодили відставку чинного міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Як розповів народний депутат Ярослав Железняк, той пішов на самоізоляцію після того, як не зміг знайти голоси на свою підтримку серед колег.

Про те, що у владі дійшли консенсусу щодо звільнення Максима Степанова, розповів депутат від “Голосу” Ярослав Железняк, а також волонтерка Оксана Сухорукова, яка 13 листопада брала участь у нараді в Офісі Президента України.

Парламентар розповів, що того ж дня, у п’ятницю, 13 листопада, у Кабінеті Міністрів України підписали документ, який розпочне процес звільнення міністра. Тож він почав екстрено шукати голоси проти власної відставки.

Тоді міністр дізнається, що голоси на його звільнення вже є, так ще й запасом. Після цього він йде “на лікарняний”, – розповів Ярослав Железняк.

До слова, ні прізвища міністра, ні назву міністерства, яке той очолює, нардеп не називає, та підказка про лікарняний з 13 листопада більш ніж чітко вказує на Максима Степанова.

Крім того, 13 листопада в Офісі Президента України провели зустріч з волонтерами, аби обговорити питання коронавірусу в Україні. Зокрема, радилися щодо того, як бути далі.

Оксана Сухорукова, яка була однією з учасниць зустрічі, переконана, що простого й красивого вирішення проблем немає. Мовляв, карантин вихідного дня не допоможе – доведеться вводити жорсткий локдаун, бодай ненадовго.

“На жаль, швидкого, простого і красивого виходу з ситуації немає. Карантин вихідного дня не допоможе. Все одно доведеться запроваджувати локдаун. Питання часу і кількості смертей в муках.

І поки іде боротьба за крісло міністра охорони здоров’я (а вона іде, уявляєте), поки ідуть перемовини за голоси, за кандидатури від різних політ сил, люди задихаються в лікарнях”, – заявила волонтерка.

За її словами, на той момент, коли волонтери були в Офісі Президента України, рішення про звільнення Максима Степанова, вже було схвалене.

Мене змусили написати цей пост. Ця жорстока людина Koshkina Iryna.

Ітак.

В п’ятницю ми були за запрошенням в ОП. Мета…

Опубліковано Оксаною Сухоруковою Неділя, 15 листопада 2020 р.

“Пану Міністру від щирого серця бажаю одужати, ви ще маєте постати перед судом.

На той час, коли ми були в ОП, рішення про звільнення Степанова вже було ухвалене.

Питання, навіщо нас запросили залишається відкритим”, – резюмувала Сухорукова.

До слова, остаточне рішення про схвалення члена Кабінету Міністрів схвалює Верховна Рада України. Втім, відповідного законопроєкту на сайті парламенту на момент публікації цієї новини ще немає.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов отримав позитивний тест на коронавірус. Міністр охорони здоров’я зазначив, що хоче на собі оцінити, як працює протокол лікування коронавірусу в Україні.

Також Степанов заявив, що планує пройти період лікування, як звичайний пацієнт.

Як пояснив міністр охорони здоров’я, це дозволить йому побачити ситуацію з лікуванням в Україні. Він зазначив, що поточна ситуація дозволить йому виявляти проблеми і вирішувати їх в реальному часі.

“Звичайно, кожен день я буду ділитися інформацією в соцмережах про свій “шлях пацієнта”. Моє завдання – виявляти найбільш гострі проблеми, і вирішувати їх в реальному часі”, – сказав Степанов.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий