В Броварах на руках у медиків померла 5-річна дівчинка

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Броварах померла 5-річна дівчинка, яка перед цим була у дитсадку та відвідувала стоматолога. Лікарі підозрюють, що у дитини відірвався тромб.

В Броварах на руках у медиків померла 5-річна дівчинка - Швидка допомога, управління, Броварська міська рада - zUbbb
Фото з сайту te.20minut.ua

Дитя померло 14 листопада на руках у медиків. За два дні до смерті дитина була на прийомі у стоматолога, після чого їй стало зле і її повели до амбулаторії, повідомляє ТСН.

В управлінні освіти Броварської міськради розповіли, що у четвер батьки забрали дитину з дитсадочка раніше та повели до стоматолога, який “поклав їй миш’як”. Вже у п’ятницю дівчинка до садочку не з’явилася, бо в неї, за словами батьків, болів живіт.

Як повідомило керівництво амбулаторії №1 після відвідування стоматолога дівчинку оглянула педіатр. У дитини була нудота та блювання. Загроз для життя дівчинки лікар не вгледів, тому відправили її на амбулаторне лікування. Вже дома стан дитини погіршився, вона почала синіти, а батьки викликали швидку. На жаль, дівчинка померла.

Попередньо припускають, що причиною смерті став відірваний тромб. Судово-медична експертиза покаже справжню причину смерті.

Нагадаємо, що за перші “локдаун-вихідні” у Броварах зафіксували 41 порушення карантину, було складено адмінпротоколи.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий