В родині чоловіка, п’ятниця – час їхати на дачу. Свекруха, в четвер увечері, подзвонила моєму чоловікові і повідомила, коли вони за нами заїдуть. Просто подзвонила і повідомила час, як зазвичай навіть не поцікавившись нашими планами. Я вперлася – не поїду і все тут. Чоловік поїхав один, а я подала на розлучення

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

– Анно, ти  – всього рік, як член нашої родини. І зрозумій – у нас так прийнято. І ти, як моя дружина, будеш робити так, як прийнято… Вся справа в тому, що в родині чоловіка, п’ятниця – час їхати на дачу. У свекрів шістнадцять соток у власності. І всі вони засаджених від краю і до краю, жоден квадратний метр землі не пустує.

І це в той час, як я – типовий міський житель. І для мене це копання в городі з світанку і до заходу – абсолютно неприйнятне. А вихідні, на мою думку, створені для того, щоб людина відпочила від роботи. Тому, в родині чоловіка я вважаюся білоручкою. Але їздити на дачу було обов’язковим.

І саме ці поїздки на дачу почали відкривати мені очі на мій шлюб. Почали спливати всякі дивні речі в його відносинах з мамою: чоловік не приймав жодного рішення, не порадившись з мамою.

Навіть в магазині, коли хліба, який ми зазвичай брали, не було, він подзвонив їй і вони півгодини обговорювали, який же хлібець краще взяти. Якось я приготувала салат з каперсами, так відразу пішов дзвонити мамі – їстівне це чи ні. Якщо щось його цікавило, він дзвонив мамі, і вже свекруха шукала потрібну інформацію, хоча комп’ютер у чоловіка є. Поки відносини зі свекрами були більш-менш нормальні, я їздила на дачу, щоб чоловіка не засмучувати.

Після ще кількох таких випадків я зрозуміла, що мій шлюб приречений. І ні, щоб відразу розірвати відносини, в яких немає ні краплі поваги, я вирішила розтягнути агонію нашого шлюбу, сподіваючись на диво.

Свекруха, в четвер увечері, подзвонила моєму чоловікові і повідомила, у скільки вони за нами заїдуть. Просто подзвонила і повідомила час, як зазвичай навіть не поцікавившись нашими планами. Я вперлася – не поїду і все тут.

– Анно, ти – всього рік, як член нашої родини. І зрозумій – у нас так прийнято. І ти, як моя дружина, будеш робити так, як прийнято, – повідомив мені чоловік.

– А ти не думаєш, що про те, як прийнято у вашій родині, мене треба було попереджати до того, як ми одружилися? – поцікавилася я. Ті півроку, що ми зустрічалися до шлюбу, поїздки на дачу носили необов’язковий характер. І мені ніхто не сказав, що постійно працювати на городі коли-небудь буде моїм обов’язком. Чоловік, під час цукерково-букетного періоду, був нечастим гостем на городі – ми проводили вихідні разом, якщо мої вихідні випадали на суботу-неділю.

Але, відразу після весілля, чоловік жодного разу не залишився зі мною вдома під час садово-городнього сезону. Чоловік таки поїхав зі своїми батьками колупатися в земельці. А я зібрала речі і подала на розлучення.

А адже свекруха не для себе все вирощує – на продаж. Вона мені якось обмовилася, з натяком, що колишня дівчина мого чоловіка навіть торгувала їх урожаєм, стоячи на вулиці близько їх машини. Ех, треба було свекрусі робітницю шукати, а не її синові зі мною одружитися. Шкода звичайно, що так все вийшло. Але я мріяла бути коханою дружиною, а не робітницею на городі.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий