В Україні можуть скасувати карантин «вихідного дня»

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Відповідну постанову № 4381 зареєстровано у Верховній Раді 16 листопада.

В Україні можуть скасувати карантин «вихідного дня» - карантин - zobrazhennya viber 2020 11 16 12 35 32

На засіданні погоджувальної ради тимчасова виконувачка обовʼязків голови Верховної Ради, віцеспікер Олена Кондратюк зауваажила:

«Українські підприємства і громадяни мають бути впевненими, що уряд діє в їхніх інтересах. Насамперед це нерозуміння та несприйняття так званого карантину вихідного дня, який був запроваджений урядом без консультації з парламентом і громадянами, без якогось наукового підтвердження. Не може бути таких рішень, які створюють преференції одним, але знищують малий і середній бізнес. Ми навпаки маємо підтримувати тих, хто працює і підприємництвом заробляє гроші, виплачує податки і забезпечує власні родини».

У зв’язку з цим Олена Кондратюк і стала ініціаторами проєкту постанови про рекомендацію скасувати карантин «вихідного дня» урядом. На сайті Верховної Ради оприлюднений текст постанови № 4381.

Кабміну рекомендують протягом трьох днів із дня набрання чинності постанови переглянути обмеження карантину «вихідного дня». Так, автори проєкту радять скасувати заборону на роботу ресторанів та барів, торгово-розважальних центрів, спортзалів та басейнів, закладів культури та на проведення масових заходів.

Нагадаємо, в Україні з 14 до 30 листопада запроваджено карантин «вихідного дня». Згідно з розпорядженням Кабміну у вихідні дні можуть працювати лише аптеки, ветаптеки, продуктові магазини, СТО, заправки, пошта і транспорт.

“Погляд” також писав, що уряд шукає шляхи удосконалення карантину «вихідного дня», зокрема розглядає питання: як підтримати бізнес?

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий