В Zara. Кейт Міддлтон повторила образ восьмирічної давності (фото)

Інше...

Герцогиня Кетрін відзначила закінчення виставки Hold Still зворушливим відеозверненням.

Кенсінгтонський палац поділився новим відео, в якому герцогиня Кембриджська дякує підданих за участь у фотопроєкті Hold Still. Понад 31 тисяча людей представили для виставки свої портрети.

«Було чудово бачити ці портрети на рекламних щитах по всій країні в рамках нашої громадської виставки. Для мене найважливішою частиною проєкту є те, що він показав, наскільки багато людей та спільнот об’єдналися, і наскільки ми всі важливі один для одного. Дуже дякую за участь в Hold Still і за те, що поділилися своїми історіями з нацією», — говорить Кейт Міддлтон у відеозверненні.

Герцогиня запустила проєкт спільно з Національною портретною галереєю, закликаючи людей по всій країні надсилати фотографії, щоб показати життєвий досвід в умовах ізоляції. На сайті Національної портретної галереї фото подивилися більш як п’ять мільйонів осіб.

Для звернення Кетрін обрала старе вбрання. Дружина принца Вільяма одягла червоний блейзер від Zara. У ньому герцогиня вперше з’явилася на Олімпійських іграх в Лондоні у 2012 році. Образ Міддлтон доповнило намисто з трьома медальйонами. На кожному медальйоні викарбувано по літері першого імені одного зі спадкоємців герцогині.

Джерело: nv.ua

Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook

Більше актуальних новин дивіться в програмі “Свідок” на телеканалі НТН по буднях – 8.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, і щосуботи о 19.00.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий