Для тих, хто вважає себе “народом Донбасу”: я не збираюся годувати цей “народ”!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 Для тих, хто вважає себе “народом Донбасу”. Я не збираюся годувати цей “народ”! Відразу все “закрию” і піду “в тінь”. Їх і так все життя годували, доплачуючи з наших податків за кожну тонну вугілля і виділяли кошти на реконструкції шахт, які вони безбожно розікрали. При цьому їм постійно вкладали в вуха, що “Донбас годує всю Україну”.

 Це ще “червоні” зробили там “заповідник неосвіченості”. Після кількох місяців навчання, спускалися в забій і мали зарплату більшу, ніж професори в ВУЗах. “Ти чьо, умний, да?”, – це звідти.

 Про пенсії шахтарям і махінації при їх нарахуваннях, навіть не хочу говорити. А ще воєнізована форма, орден «шахтарської слави»…

Якщо “народ Донбасу” хоче бути особливим, то нехай навчиться сам себе годувати. Але без мене. Ні копійки. І відновлювати Донбас повинна Росія, а не моя мама, яка отримує мінімальну пенсію за роботу на шкідливому хімічному виробництві.

  Ці старі (…) в ТКГ сподіваються, що Європа виділить кошти на відновлення Добасса, з яких вони «позичать» грошенят “дєтішкам на молочішко”? Як би не так.  Як тільки Європа доб’ється свого в частині припинення війни і зняття санкцій з РФ, вона “пошле” Україну. У них своїх проблем вище даху. Там в кожній країні, скоро свої “бамбаси” будуть з тих, що теж, в минулому, були «годувальниками» цивілізації.

 І це я не говорю ще про 30-40 тисяч представників цього “народу”, які воюють проти держави Україна. Половина з них нічого взагалі робити не вміє. І їхні сім’ї. І молодь, яка виросла за 7 років в атмосфері тотальної ненависті до всього Українського.

 Вони прекрасно розуміють, що коли пограбований росіянами край “повісять на Україну”, тоді країна “загнеться під цією ношею”, що і є кінцевою метою РФії. Вони сподіваються, що “Рашка” заплатить їм за здачу країни стільки, що і їх правнукам вистачить.

 Пам’ятаєте слова з фільму “Ти і є опір”? Так ось саме це для “особливого народу”, буде на кожному кроці – “офігєєтє” від щастя!

Оригінал: https://twitter.com/donikroman/status/1290558471142879232/photo/1

Переклад: НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий