«Карантин вихідного дня»: у поліції розповіли як пройшли вихідні на Львівщині (відео, фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У понеділок, 16 листопада відбувся брифінг біля Головного управління Національної поліції у Львові на вулиці Григоренка. Заступник начальника поліції Львівщини Дмитро Міхалець прокоментував роботу поліції під час «карантину вихідного дня». Про це інформує кореспондент “Варта 1”.

Заступник відзначив, що основною метою роботи поліції було не оштрафувати підприємців по статті  44-3 (Порушення правил щодо карантину людей), і не виписати побільше протоколів, а в основному превентивна діяльність – застерегти людей і попередити, що вони порушують карантин.

Фото: Дмитро Міхалець

За його словами, переважна більшість людей закривала магазини, заклади і на тому закінчувалось. Були й люди, які не знали про дію постанови уряду, щодо карантину вихідного дня. Відповідно, їм просто доносили до відома та інформували.

Так, протягом вихідних днів (від 00:00 год. 14 листопада до 00:00 год. 16 листопада) у Львові та області правоохоронці припинили роботу 664 суб’єктів підприємницької діяльності, які працювали всупереч вимог Постанови Кабінету Міністрів України та склали 133 адмінпротоколи про порушення карантину.

«Загалом на вихідні у Львові та в області працювало 203 рейдових групи – правоохоронці виявляли та реагували на усі повідомлення про порушення вимог «карантину вихідного дня», запровадженого урядом України до кінця листопада, проводили профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами та керівниками суб’єктів господарської діяльності», – розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Поліцейські припинили роботу 664 закладів, які працювали всупереч вимог Постанови Кабінету Міністрів України.

«Правоохоронці проводили з порушниками профілактичні бесіди і, у випадках, коли керівники суб’єктів господарювання відмовлялись припинити правопорушення, притягували їх до передбаченої законодавством відповідальності», – зазначив Дмитро Міхалець.

Щодо порушників були складені адмінпротоколи за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема: – театри, кінотеатри та музеї – 1; – заклади громадського харчування – 71; – суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення – 58; – перевізники – 3.

Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що від п’ятниці вечора до ранку понеділка поліцейські Львівщини провели ряд заходів щодо виявлення порушень карантинних обмежень.

Загалом, від початку запровадження карантинних обмежень (11 березня 2020 року), станом на 13 листопада, правоохоронці Львівщини виявили близько 3700 випадків порушення карантинних обмежень. Щодо порушників були складені адмінпротоколи за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема:

– на підприємців (зокрема, порушення роботи кафе, ресторанів, барів та інше) – 347;
– на продавців, які перебували на робочих місцях без засобів індивідуального захисту – 1521;
– на перевізників – 689;
– та інші порушення.

Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий