Криза посилюється! Разумков не чекав – жорсткі слова. “Обман суспільства” – йому пригадали все. Не міг не знати

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Вирішити конституційну кризу в Україні закликав парламентарів спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, який нині хворіє на коронавірусну інфекцію.

Про це він заявив 16 листопада під час погоджувальної ради фракцій ВР, до якої політик приєднався по відеозв’язку.

“Конституційна криза і багато інших викликів, які перед нами постали і повинні бути подолані… Є декілька питань, на яких Рада має сконцентрувати увагу цього тижня. Перш за все — це пандемія коронавірусу”, — зазначив глава Ради.

Разумков розповів про законодавчі ініціативи щодо боротьби з COVID-19, які варто розглянути «без політики, прапорців і гасел».

“Наступне питання — конституційна криза. Законопроект № 4304 (Разумкова — ред.) був зареєстрований у Верховній Раді як оперативна реакція на рішення КСУ, щоб вийти з кризи. Але ми з вами бачимо гальмування і блокування цього процесу з боку деяких політичних сил, груп та інших суб’єктів. Я переконаний, що паралельно з цим процесом треба створити робочу групу, яка напрацьовуватиме законодавчі ініціативи… Ми у жодному випадку не можемо займати позицію страуса і робити вигляд, що проблема вирішиться без нас. Цього не буде, — зауважив Разумков.

Він додав, що на розгляді парламенту також знаходиться низка інших законопроектів і закликав парламентські комітети розглянути їх і виокремити раціональні речі для подальшого інтегрування в єдину законодавчу ініціативу.

У свою чергу народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Дубінський у своєму телеграм-каналі зазначив, що пропонований Разумковим законопроект не виправить конституційної кризи в державі.

Далі прямим текстом:


З великою повагою ставлюся до Разумкова, який говорить про необхідність неухильного дотримання законів і регламента Ради.

Але з таким же великим подивом спостерігаю, як та ж сама людина в упор не помічає того факту, що запропоноване ним «рішення» Конституційного кризи – не просто таким не є.

Але і посилює цю кризу, яка створена і роздувається самою ж владою.

Законопроект Разумкова нібито відновлює обнулення норми антикорупційного законодавства. Однак це прямо заборонено Конституцією, про що поборник регламенту Разумков не знати – не може (відповідний висновок ГНЕУ Ради на його законопроект тому лише додаткове свідоцтво).

Ухвалення такого законопроекту Радою означатиме тільки обман суспільства, яке чекає відновлення реальної відповідальності за корупційні злочини. А чи не ширму, яку будує Рада, і яка приведе до повної індульгенції для державних злочинців.

На цьому тлі особливу стурбованість викликає той факт, що фракції Ради до сих пір так і не створили робочу групу, яку і напрацює зміни до антикорупційного законодавства, щоб ті стали робочими і Конституційними.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий