“ЛЮДИ ОЗВІРІЛИ”: У Києві облили авто кислотою, постраждала маленька дитина

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Маленький хлопчик постраждав через хуліганів, які облили кислотою автівку. Про це інформує Telegram-канал “Київ оперативний”.

Повідомляється, що НП сталася ще 9 листопада у дворі столичного будинку, розташованого на вулиці Беретті, 9. Відомо, що автомобіль було облито кислотою невідомими людьми, через що постраждала маленька дитина.


“Хочу висловити своє обурення, розпач і біль від того що з нами сталось…. Наш автомобіль 09.11.20 в обід було облито кислотою, прямо у дворі будинку Беретті, 5, невідомими людьми. Найжахливіше у цьому, що постраждав маленький син, який з необережності притулився долоньками до машини”, – цитує Telegram-канал батьків, чия дитина постраждала.

Постраждалі не розуміють, коли люди встигли настільки озвіріти та шукають очевидців, які могли бачити зловмисників. “Будемо вдячні за будь-яку інформацію очевидців і власників авто, в кого могло зберегтися відеоспостереження”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: https://patrioty.org.ua/society/liudy-ozvirily-u-kyiev-oblyly-avto-kyslotoiu-postrazhdala-malenka-dytyna-foto-352543.htmlПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий