Максим сказав, що спочатку ми купуємо квартиру, а потім одружуємося. А я розумію, що якщо купити квартиру до вступу в шлюб, то при розлученні квартиру не ділять. Я впевнена, що так йому порадила зробити його мама, яка вважає, що я йому не пара

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

З Максимом ми зустрічалися зі школи. Потім його забрали в армію. А я його чекала, в прямому розумінні слова. Зайвий раз з дому не виходила, щоб не давати приводу для пліток сусідам. Коли він повернувся, сказав, що спочатку треба знайти роботу, а потім ми одружимося. Ми разом переїхали в місто з райцентру.

Ми зняли квартиру і прожили так два роки, а коли Максим вже стабільно працював, він заговорив про те, що нам треба купувати квартиру в кредит. А я розумію, що якщо купити квартиру до вступу в шлюб, то при розлученні квартиру не ділять. Максимум, в ній дозволять жити нашим дітям, і мені, але мені в ній частки все одно не буде.

Тоді я запропонувала Максимові – давай спочатку одружимося. Я хочу, щоб квартира була нашою спільною. Ми ж будемо однією сім’єю. Я не збираюся з тобою розлучатися.

– Ні, я так вирішив, – сказав мені Максим. Спочатку купуємо квартиру. Зате нам буде, куди зайти після весілля. Це буде наш дім. Я не думаю про розлучення. Просто так буде краще.

А я ж розумію: його мама так налаштувала. Вона мене ніколи не любила. Його родина не багата, але мати якусь суму на перший внесок зібрала. А я в її очах – просто ніхто, не пара її синові, і все. Батька не знала, мама живе погано, в селі, виховує одна ще двох моїх зведених сестер. Санітаркою працює в медпункті.

І Максим у неї єдиний синок, вона з нього пилинки здуває. Мене це його рішення образило. Я хочу заміж, але не так. Я хочу бути господинею в своєму будинку. А він заздалегідь думає про розлучення? Або мене вважає ненадійною партією для себе? Та не потрібна мені його квартира. Але якщо він мені настільки не довіряє, навіщо взагалі одружується?

Все це я йому висловила. Він сказав, що не збирається змінювати своє рішення. Я зібрала речі, і з’їхала в гуртожиток. Кімнатку я собі зможу оплатити сама. Я працюю. Нахлібницею ніколи не була, я з 14 років підробляю, матері допомагаю в усьому. Я вважаю, це його мати досягла свого і нас розлучила. Вона постійно втручалася в наше життя, а тепер переконала сина купувати квартиру до шлюбу і оформлювати її на себе.

Максим моє перше і єдине кохання. Я б з ним так не поступила. Що це за родина, якщо вона починається на таких умовах? Ображати себе я теж не дам. Не знаю, чим все закінчиться. Вчора він приходив. Сказав, що дає мені час подумати, але свого рішення він не змінить. Мені дуже важко, але я вважаю, що від такої людини краще піти спочатку.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий