Мій чоловік завжди говорить, що кухня – це місце жінки і готувати їжу найлегше, що можна робити. І взагалі, що чоловікові на кухні не місце, і він заходить туди тільки щоб поїсти. По поверненню додому, Антон відправляється лежати на диван, а я в цей час займаюся домашніми справами. На мені буквально все. Хоча міг би допомогти хоч чимось: почистити або нарізати овочі або помити брудний посуд

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Антон у мене хороший чоловік, в шлюбі я вже багато років і у мене прекрасна сім’я. Але є один невеликий недолік, який виводить мене з себе. Справа в тому, що мій чоловік абсолютно не допомагає мені по дому. Здається, що це дрібниця, але через це у нас з ним постійні непорозуміння.

Я не можу назвати його ледарем, але мені хотілося б допомоги від нього саме в побуті. Звичайно ж, що стосується «чоловічої роботи» по дому, то тут питань немає. Чоловік лагодить крани, розетки, виносить сміття і так далі. Але в іншому, допомоги від нього не дочекаєшся.

Ми обоє працюємо. Ось тільки по поверненню додому, Антон відправляється лежати на диван, а я в цей час займаюся домашніми справами. На мені буквально все! Насамперед я, звичайно ж, займаюся вечерею, адже сім’я голодна. При цьому я роблю все сама, чоловік мої прохання ігнорує.

Хоча міг би допомогти хоч чимось: почистити або нарізати овочі або помити брудний посуд. Він завжди говорить, що кухня – це місце жінки і готувати їжу найлегше, що можна робити. І взагалі, що чоловікові на кухні не місце, і він заходить туди тільки щоб поїсти.

Після вечері я зазвичай перу або прибираю в будинку. Поки я займаюся цим, чоловік тільки бурчить на мене, що я галасую або заважаю йому. Ніколи і ніякої допомоги мені він не чинив. Хоча, витерти пил або розвішати білизну на балконі могли б значно полегшити мені роботу і звільнити трохи часу для себе.

Плюс до всього, на мені ще й дитина, яку треба нагодувати, пограти з ним, вкласти спати тощо. Загалом, кожен мій день проходить однаково – цілий день я працюю, а потім весь вечір кручусь по дому. Часу на те, щоб розслабитися або просто полежати на дивані у мене немає.

Поки я справляюся з усіма справами, сил уже немає ні на що. Я просто падаю в ліжко і миттєво засинаю. Навіть не можу згадати, коли я останній раз сиділа з книжкою або журналом в руках і просто відпочивала. Я весь час в домашніх турботах і дуже втомлююся від такого графіка. Мені хочеться допомоги від чоловіка.

Коли я говорю про це чоловікові, він зазвичай відповідає мені, що робота по дому не така вже й важка. І взагалі, що всі жінки так живуть і не скаржаться, а я вічно незадоволена чимось. Зрештою, наша розмова закінчується черговим непорозумінням і все залишається як раніше.

Чоловік начебто не бачить і не розуміє, що я теж втомлююся на роботі і хочу трохи перепочити. Останнім часом відносини у нас з чоловіком погіршилися. Нещодавно я прямо сказала чоловікові – якщо він не почне допомагати мені по дому, то нехай просто йде. Впевнена, що мені стане легше, як його з нами не буде. Чому я повинна доглядати за людиною, яка не хоче допомогти мені навіть в дрібницях?

Фото ілюстративне – psycholog.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий