На дистанційне навчання переходять 7-11-ті класи Ірпінського академічного ліцею

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ
На дистанційне навчання переходять 7-11-ті класи Ірпінського академічного ліцею - - 58113484 444787339625667 3347279854444740608 o

Перейти на дистанційну форму навчання вирішили «зважаючи на загострення епідеміологічної ситуації у місті та стан захворюваності серед учителів ліцею».

З метою мінімізації ризиків зараження короновірусною інфекцією учасників освітнього процесу педагогічна рада Ірпінського академічного ліцею НУБІП України ухвалила рішення про перехід із 17 листопада на форму навчання з використанням елементів дистанційних технологій. Про це повідомляється на офіційній сторінці ІАЛ.

Там зазначають, що здобувачі освіти 7-11-х класів переводяться на форму навчання з використанням технологій дистанційного навчання. Уроки будуть проводити відповідно до діючого розкладу на освітній платформі Google Classroom з використанням ZOOM, Meet, а спілкуватися – за допомогою Viber, Telegram тощо. Розклад занять та формат їх проведення буде доведено до відома здобувачів освіти класними керівниками.

На дистанційне навчання переходять 7-11-ті класи Ірпінського академічного ліцею - - Bez imeni

Нагадаємо, раніше «Погляд» розповідав, як планують підтримувати бізнес, зважаючи на карантин «вихідного дня». Також ми повідомляли, що Україна – на 8-му в Європі та 17-му – у світі за кількістю випадків COVID-19. Крім того, «Погляд» писав, що в Україні можуть скасувати карантин «вихідного дня».

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий