На Прикарпатті стартував «Місячник Медіації в Україні» (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У приміщенні громадської організації «Родина Кольпінга на Прикарпатті» 11 листопада відбулась робоча зустріч заступника директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимира Ковальчука та керівника громадської організації Володимира Шегди.

З 11 листопада до 12 грудня 2020 року проводиться перший щорічний «Місячник медіації в Україні» з метою консолідації зусиль медіаторської спільноти для просування медіації як послуги та професії, її наближення до людини по всій Україні, що надасть можливість зробити медіацію видимою у різних професійних спільнотах, громадах, регіонах. Цю інформаційно-правопросвітницьку кампанію ініціювала Національна асоціація медіаторів України.

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук  разом з керівником громадської організації «Родина Кольпінга на Прикарпатті» Володимиром Шегдою, надійним партнером системи БПД, обговорили проведення спільних правопросвітницьких заходів, онлайн-дискусій, переглядів документального кіно на правову тематику (в межах 17 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA), зустрічей щодо реалізації «Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення» через місцеві структури БПД, на базі територіальних підрозділів пробації та бібліотечних установ.

Варто зауважити, що саме на базі цієї громадської організації в Івано-Франківську активно вже більше року функціонує «Центр Медіації на Прикарпатті».

Також присутні обговорили можливість проведення спільних тренінгових програм для новоутворених ОТГ та обраних 25 жовтня депутатів різних рад з питань медіації, попередження домашнього насильства, соціальних та економічних конфліктів у територіальних громадах.

Оскільки акції «Місячника медіації в Україні» передбачається закінчити 12 грудня, то це дасть можливість успішно провести Міжнародний день прав людини – 10 грудня разом з правозахисними організаціями та навчальними закладами.

Довідково: Медіація – це неформалізована, але чітко структурована процедура врегулювання спору за участі нейтрального посередника (медіатора), який підтримує сторони у досягненні ними взаємовигідного рішення. Медіація має добровільний, а не зобов’язальний характер: сторони за власним бажанням можуть припинити медіацію або продовжити її. Сторони самі або доходять згоди або ні, за них ніхто не приймає рішень.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий