Німеччина і Франція вимагають від Росії виконати зобов’язання по КПВВ на Донбасі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На Facebook-сторінці посольства ФРН в Україні повідомляють, що Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини і Міністерство закордонних справ Франції зробили спільну заяву про завершення робіт над новими пунктами пропуску через лінію фронту на Донбасі.

“Німеччина і Франція вітають завершення робіт над двома новими пунктами пропуску на лінії розмежування. Це може збільшити кількість переходів уздовж 450-кілометрової лінії розмежування до семи. Цим Україна виконує свої зобов’язання, про які Росія, Україна, Франція та Німеччина домовились у висновках Паризького саміту в Нормандському форматі 9 грудня 2019 року. Таким чином, Україна створила умови для поліпшення важких умов на пунктах пропуску до початку зими й полегшення тяжкого становища людей на Сході України” – заявляють у відомстві.

Тепер у відомстві закликають Росію та сепаратистів негайно відкрити всі існуючі пункти пропуску на лінії розмежування в Донецькій області. 

“Попри домовленість у межах Тристоронньої контактної групи збройні формування не виконали своїх зобов’язань щодо уможливлення відкриття пунктів пропуску в Золотому і Щасті, запланованого на 10 листопада. Ми закликаємо Росію використати свій вплив задля забезпечення виконання цих домовленостей. Як член Тристоронньої контактної групи Росія також веде прямі переговори з Україною і несе спільну відповідальність за успішне виконання висновків Паризького саміту” – заявляють дипломати.

Нагадаємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий