Одного вечора до мене прийшла моя найкраща подруга. Чоловік був у відрядженні, ми, як завжди, сиділи на кухні і пили чай. Подруга з самого початку здалася мені якоюсь дивною, Ірина була сама не своя. Я запідозрила щось недобре і почала розпитувати, що ж сталося. Вона довго не могла зважитися, але, врешті-решт, все ж розповіла про причину своєї такої поведінки. Якби я знала, чим закінчиться ця сповідь, то не стала б, напевно, випитувати

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

15 років в шлюбі я провела в любові і злагоді з чоловіком. З Валерієм нас познайомила моя найкраща подруга Ірина. Вони разом навчалися і навіть деякий час зустрічалися. Але на момент знайомства зі мною вони вже розійшлися по різних напрямах. Мені він сподобався з першого разу. Та й я йому теж, як потім з’ясувалося. Ми відразу почали зустрічатися, а після закінчення університету відразу і одружилися.

І ось ми багато років вже разом. Так і продовжуємо дружити з Іриною, нашою звідницею, так би мовити. Ми завжди дружили сім’ями. Тільки подруга розлучилася, а ми так і продовжуємо жити з чоловіком разом. У нас двоє дітей. Хлопчик і дівчинка.

Ми навіть живемо з подругою в одному будинку, тільки в різних під’їздах. Але це тільки допомагає нам вечорами бігати один до одного в гості і бути в курсі всього, що відбувається в житті один одного. Чоловік завжди приходить їй на допомогу, коли потрібно щось зробити по дому.

Я завжди дуже довірливо ставилася до них, мені і в голову не приходило ревнувати чоловіка до подруги. Вони єдині, кому я могла довіритися без єдиного сумніву в душі. Я була впевнена, що це найближчі і надійні для мене люди. І я ніяк не могла навіть подумати, що одного разу вони обоє мене зрадять.

Одного вечора до мене прийшла моя улюблена подруга. Чоловік на той момент був у тривалому відрядженні, тому у нас була можливість говорити цілими ночами, перед вихідними. Ми, як завжди, сиділи на кухні і чаювали. Подруга з самого початку здалася мені якоюсь дивною, Ірина була сама не своя. Якщо раніше вона вела себе дуже вільно і розкуто у мене вдома, то в той вечір її було не впізнати. Вона була, немов скована в рухах і не могла толком підібрати слова для розмови.

Я запідозрила щось недобре і почала розпитувати, що ж сталося. Вона довго не могла зважитися, але, врешті-решт, все ж розповіла про причину своєї такої поведінки. Якби я знала, чим закінчиться ця сповідь, то не стала б, напевно, випитувати.

Подруга зізналася, що у неї роман з моїм чоловіком. Переконувала мене, що сталося все випадково, і вона дуже шкодує про те, що трапилося. Плакала і просила її пробачити і не руйнувати нашу дружбу. Я все вислухала, як в тумані. В голові все перемішалося, і я не могла толком зосередитися. Коли вона пішла під ранок, я довго не могла заснути. Ці новини не давали мені спокою ні на хвилину.

Вранці повернувся чоловік з відрядження. Як завжди, веселий, зайшовши в коридор, він почав мене обіймати. Але від цього у мене зводило все всередині. Я не могла собі навіть уявити, що мій коханий чоловік мені зрадив з моєю найкращою подругою.

Я так і не змогла поговорити з ним. Все ніяк не можу зрозуміти, що ж мені робити тепер з цим усім. Чи то все забути і жити далі, адже подруга розкаялася, то можна поговорити начистоту з чоловіком і розставити всі крапки над «і»?  Але чому мені чоловік нічого не говорить про зраду? Невже йому байдуже?

Фото ілюстративне – freepik.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий