Перші вихідні з локдауном: заклади громадського харчування втратили 27% обігу

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ
Заклади громадського харчування втратили 27% обігу за перші вихідні з локдауном. Про це повідомляє Опендатабот.

“У вихідні з локдауном заклади громадського харчування втратили 27% обігів. Усього за тиждень обіг кафе та ресторанів впав на 10% у порівнянні з попереднім тижнем”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що від початку карантину у березні обіги ресторанів впали на 81% у порівнянні з докарантинними показниками. І хоча влітку ресторанному бізнесу вдалося відновитися, з середини жовтня обіги знову падають.

Усього за тиждень обіг кафе та ресторанів впав на 10% у порівнянні з попереднім тижнем.

Від початку карантину у березні обіги ресторанів впали на 81% в порівнянні з докарантинними показниками. Влітку ресторанному бізнесу вдалося відновитися. Проте вже з середини жовтня обіги знову падають.

“На суботу та неділю припадає основна частина виручки закладів громадського харчування. У вихідні дні ресторани заробляють в середньому 41% від свого тижневого обороту, бари – 40%, піцерії і кальянні – 35%, фастфуд – 31%, кондитерські – 30%”, — йдеться дослідженні Poster.

Нагадаємо, 14 листопада, в Україні почав діяти встановлений Кабміном карантин вихідного дня. При цьому ціла низка українських міст відмовилася виконувати цей припис уряду.

Разом з тим,  13 листопада 2020 року, на території України виявлено рекордну кількість нових, лабораторно підтверджених випадків зараження коронавірусом. Таких нараховується 12 524.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий