Політолог: з’явилися сумніви щодо хвороби Зеленського, адже, якщо ти захворів, то сиди лікуйся, а він ролики записує

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Український політолог і блогер Віталій Бала пише на своїй сторінці в Facebook, в останні дні Зеленський почав “віщати” з “Феофанії”, де він нібито лікується від коронавірусу. Чому начебто лікується, тому що, якщо ти хворий, то лікуйся, а не “віщай” на камеру.


Віталій Бала зазначає, якщо це правда і Зеленський дійсно захворів коронавірусом, а не тим, що придумав політтехнолог Подоляк, то у них все зовсім погано. Смішно чути, що в Україні є політтехнолог Подоляк, який, до речі, все розтринькав, з ким би не працював. Досить згадати Думчева. Жодного успішного проекту, як типу політтехнолог. Хоча, яким би він не був політтехнологом, нехай він навіть аферист, все одно йому треба віддати належне, талановитий, клієнтів «розводить» на гроші добре.

Політолог пише, якщо говорити про ті відеоролики, які видає Зеленський, то такими відеозверненнями він ще більше викликає до себе негатив. Про Єрмака взагалі все смішно, захворів разом з патроном, бо так треба, але насправді вся ця сьогоднішня «політична шушера» нас приведе до цугундера. Пора б українцям включити мізки і подумати, поки ще не пізно.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий