Прихильнику сепаратистів, який потрапив “на подвал”, вдалося звільнитися

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 Проросійського блогера, прихильника сепаратистів Олександра Болотіна, якого утримували 9 місяців у СІЗО Донецька, випустили призначивши штраф у 20 тисяч «незрозумілих» рублів за публічну критику окремих представників окупаційної адміністрації «ДиНиРи».

 Про звільнення Болотіна з Донецького СІЗО повідомив інший проросійський блогер, донеччанин Роман Манекін. За інформацією Манекіна, так звана «ДНР» закрила «кримінальне провадження» щодо Болотіна, проте остаточне рішення буде за «апеляційним судом».

«Сьогодні Куйбишевський міжрайонний суд Донецька засудив Олександра Болотіна до штрафу в 20 000 рублів. Плюс дев’ять місяців за ґратами на стадії досудового і судового слідства. Сьогодні о 16:00 Олександр покине камеру на нижніх поверхах Донецького СІЗО», – написав Манекін у Телеграмі.

 Відомого проросійського блогера і члена «громадської палати ДНР» Болотіна затримали за «публічне розпалювання ненависті і ворожнечі». Саме у січні 2020 року, перед самим затриманням, Болотін закидав «меру» Макіївки Сергію Голощапову, що діти в місцевих школах не забезпечені харчуванням. На цьому ж ґрунті в нього також виник конфлікт з представниками «міністерства інформації ДНР», які переконувала, що проблем з харчуванням в макіївських школах немає.

 Мало того, він також закликав ватажка угруповання «ДиНиРи» Дениса Пушиліна звільнити керівника «Громадської палати» Олександра Кофмана, звинувативши останнього в тиску на нього.

 Напередодні затримання Болотін повідомляв про погрози на свою адресу з боку працівників «Мінінформу ДНР».

 Залишається сподіватися, що Олександр Болотін «розкаявся» та все «правильно усвідомив»: демократія, свобода слова – то все лишилося в Україні!

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий