Просто в ефірі! Він викрив це, серйозна помилка – діє “якось незграбно”. Українці шоковані, “були великі очікування”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Україна, запропонувавши учасникам “нормандської четвірки” свій план дій для досягнення миру на Донбасі, фактично денонсувала домовленості, які були досягнуті на попередніх самітах.

Про це розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” дипломат Костянтин Єлісєєв.

“Були дуже високі очікування щодо зустрічей радників “нормандського формату”. На жаль, єдине, чим вони завершилися – це домовленість про можливість відкриття КПВВ уздовж контактної лінії. Зокрема, це засвідчили сьогоднішні заяви МЗС Німеччини та Франції про важливість їх відкриття для того, щоб полегшити долю українців, що живуть на окупованих територіях”, – сказав Єлісєєв.

При цьому, за словами дипломата, українська сторона представила свій план по Донбасу “якось незграбно”, не узгодивши його із західними партнерами.

“Перед тим, як представити такі плани, треба було спочатку їх скоординувати з нашими ключовими партнерами, перш за все, з Німеччиною і Францією, щоб потім разом запропонувати російській стороні як консолідовану позицію, щоб тиснути на неї. Представивши план, українська сторона денонсувала ті домовленості, які були досягнуті за підсумками останніх самітів”, – наголосив він.

Нагадаємо, що 14 листопада відбулася відеоконференція радників глав держав “нормандське четвірки”. Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак представив учасникам так званий “План Кравчука”, який передбачає швидку демілітаризацію ОРДЛО і проведення там місцевих виборів.

У свою чергу, глава української делегації в ТКГ по Донбасу Леонід Кравчук прокоментував можливі терміни завершення війни на Донбасі.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий