“Просто наплювати!” Гучний скандал набирає обертів – Порошенко не змовчав. Жадібність зашкалює – побачили всі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Керівництво спортивного комплексу «5 елемент», пов’язаного з Петром Порошенком, заявляє, що заклад не порушував жодних вимог карантину вихідного дня.

Про це повідомляє “Прямий”

“Ми є спортивно-оздоровчий комплекс і у нас в штаті працює велика кількість реабілітологів, ми маємо право надавати послуги реабілітації безпосередньо від хвороб чи травм і відновлювати своє здоров’я”, – говорить юрист комплексу Валерій Ричек.

Керівництво комплексу пов’язує активність силовиків із політичним тиском. Як відомо, у суботу до закладу навідались правоохоронці, які виписали адміністративний протокол.

“Наш комплекс має площу у 18 тисяч квадратних метрів лише у будівлях і ще відкритий майданчик. Загалом понад 25 тисяч квадратних метрів. Ситуація має політичний підтекст”, – зауважує директорка.

Оздоровчий комплекс “5 елемент” планує оскаржувати дії силовиків у судовому порядку.

В свою чергу народний депутат України Максим Бужанський в своєму телеграм-каналі також прокоментував ситуацію. що склалась з спортивний комплексом “5 лемент”.

Петро Олексійович, коли ваша фракція в черговий раз буде вимагати прийняти її термінові закони по коронавірусу, ми вас попросимо пояснити, чому ваш 5-й Елемент в карантин вихідного дня працював.

Просто наплювати на здоров’я громадян, або ви переживали за них, але через жадібність не змогли закрити клуб?

Відзначимо, що Міністр охорони здоров’я Максим Степанов раніше звертався до представників бізнесу із закликом зберегти життя українців.

“Життя і здоров’я громадянина набагато вище, ніж будь-яка політика. Розумію, що ви будете втрачати гроші. Я впевнений, що мої колеги по уряду запропонують вам якісь механізми, яким чином підтримати вас в такий важкий з економічної точки зору період. Якщо ви закрилися в суботу-неділю, подумайте, що ви збережете життя хоча б однієї людини. І вже після пандемії вона буде ходити в ваше кафе“, — звернувся Степанов.

Нагадаємо, від 14 листопада в Україні починає діяти карантин вихідного дня. У суботу та неділю буде зачинене все, окрім продуктових магазинів, аптек і АЗС. Кафе та ресторани зможуть працювати лише на виніс.

Натомість громадський транспорт працюватиме у звичному режимі. За дотриманням правил карантину стежитимуть правоохоронці.

Нові обмеження уряд запровадив по всій країні до 30 листопада, аби зупинити стрімке поширення коронавірусу. Утім не виключено, що його продовжать.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий