РФ розмістила в Криму ядерні бази, розкрито масштаби: “Будівництво велося шість років”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Росіяни почали вести небезпечні роботи

В окупованому Криму може бути ядерна зброя, яка розміщується недалеко від населених пунктів

Можливості РФ в цій сфері в Криму досить великі, а кілька об’єктів для зберігання подібної зброї там були створені ще при СРСР.

Про це розповів заступник секретаря РНБО генерал Сергій Кривонос в інтерв’ю для Апострофа.

Один з таких об’єктів – це так звана “Феодосія-13”, нині село Краснокам’янка, де з початку 50-х років протягом 6 років велося велике будівництво бази зберігання.


Колишнє 12 управління Міністерства оборони СРСР, яке відповідало якраз за ядерну зброю. Об’єкт був у використанні до 1996 року, а остання зброя звідти була вивезена в середині 1990-х років.

За інформацією генерала, дане сховище – це понад 30 км тунелів, сам об’єкт був частково законсервований, частково розкрадений. Після окупації Криму росіяни почали вести на ньому якісь небезпечні роботи, сказав Кривонос.

Другий об’єкт – це Балаклава, де розміщені російські підводні човни і є місце для більш важкого озброєння, в тому числі і для ядерних боєголовок.

“Також там, і це перевірена інформація, зроблені додаткові штольні для підводних човнів”, – підкреслив заступник голови РНБО Сергій Кривонос.

Джерело: https://popcorn.politeka.net/uk/297315-rf-razmestila-v-krymu-yadernye-bazy-raskryty-masshtaby-stroitelstvo-velos-shest-letПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий