Твір дитини про бабусю. Милий, наївний, правдивий

Інше...

Діти – це люди, які дивляться на світ без умовностей. А тому і дивляться в корінь, бачать правду краще, ніж багато дорослих. І часом вражають своєю прямолінійністю, змушують задуматися, допомагають виділити головне. Цей твір школяра не залишився без уваги користувача мережі. Він моментально розлетівся по користувачах, як тільки потрапив у інтернет. Дитина написала про бабусю – найголовнішу людину в житті кожного. І написав про неї так, як тільки може написати дитина – мило, наївно, правдиво, чесно. Напевно, тому ці рядки відгукуються у свідомості кожного, хто їх прочитав. Якщо вам теж сподобався твір дитини, не забудьте поділитися ним з друзями, близькими і знайомими.

«Бабуся – це така жінка, у якої немає своїх дітей. Вона любить маленьких дівчаток і хлопчиків, які є дітьми інших людей. Дідусь – це теж бабуся, тільки чоловік. Він ходить гуляти з хлопчиками, і вони розмовляють про риболовлю та інші речі. Бабусям нічого не треба робити, тільки приходити в гості. Вони старі, і тому їм не можна бігати і багато стрибати. Але вони можуть відвести нас на ярмарок, і у них має бути багато грошей, щоб покатати нас на каруселі.

Якщо вони з нами гуляють, то вони зупиняються, щоб подивитися на всякі речі, наприклад, на гарні листочки або на гусениць. Вони ніколи не говорять: «Пішли швидше». Вони носять окуляри і можуть виймати свої зуби. Бабусі не повинні бути дуже розумними, тільки відповідати на такі питання, як «Чому собаки ганяють котів?» або «Де у черв’яка голова». Коли вони читають нам книжки, вони нічого не пропускають і не говорять, що цю казку ми вже читали. Кожен повинен намагатися, щоб у нього була бабуся, тому що вони єдині дорослі, у яких є вільний час для дітей ».

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий