Терміново! Найгірший сценарій – пора закінчувати цирк! Президент розбереться: сухими з води не вийдуть

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Федір Веніславський розповів, як парламент може відреагувати на шантаж від КСУ.

Про найгірший сценарій щодо діяльності Конституційного суду України після гучного скандалу розповів народний депутат від фракції “Слуга народу”, представник президента в КСУ Федір Веніславський в ефірі каналу “Україна 24”.

“Найгірший сценарій, який може бути, який я розглядаю – це якщо КСУ продовжить займатись антидержавницькою діяльністю.

А зараз навіть якщо ми проаналізуємо деякі публічні виступи деяких суддів з приводу тих справ, які перебувають на розгляді КСУ – то вони вже натякають, фактично відбувається певний шантаж, що вони можуть нам поламати ті законодавчі акти, які ухвалила Верховна Рада і які забезпечують реформаторський напрямок розвитку України”, — сказав він.

Веніславський розповів, як реагуватиме парламент, якщо КСУ й надалі опиратиметься.

“Якщо ми будемо бачити, що вже дійсно йде цілеспрямоване шкідництво з боку КСУ, то я думаю, що найгірший варіант – це ухвалення політико-правового рішення, а саме того закону, проєкт якого зареєстрував Зеленський в Раді. Я думаю, що якщо депутати побачать, що є дуже великі загрози від діяльності КСУ, то вони підтримають цей законопроєкт”, — сказав він.

Окрім того, Президент Володимир Зеленський, який після зараження коронавірусом знаходиться в лікарні “Феофанія”, під час суботнього відеозвернення розповів про те, які питання має розглянути Верховна Рада до кінця року.

Глава держави побажав швидкого одужання хворим на Covid-19 заступнику голови Верховної Ради Руслану Стефанчуку та спікеру парламенту Дмитру Разумкову.

Також він наголосив, що жодні віруси не повинні завадити парламентаріям вирішити низку проблем.

“Цього року у парламенту ще багато роботи. Це і рішення проблеми з Конституційним Судом, і прийняття бюджету у другому читанні, і можливі кадрові перестановки. Багато важливих законів, які ми обіцяли у своїй програмі, а тому жодні віруси не мають завадити нам, і вам це зробити”.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський почав публікувати відеозвернення до українців.

Передісторія:

Президента Володимира Зеленського та голову Офісу президента Андрія Єрмака, у яких підтвердили коронавірус, помістили в ізольовані палати лікарні “Феофанія”. Главі держави провели спецзв’язок і обладнали спеціальний кабінет.
Зеленський відповів злостивцям, які радіють його хворобі: коронавірус не може бути причиною для радощів, навіть коли хворіють опоненти.

У березні президент доручав уряду скасувати всі нормативні акти, які вимагають “особливого підходу” до лікування перших осіб держави. Він запевняв, що ніяких люксових палат для “членів ЦК” у лікарнях не буде.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий