Терміново! Труханов не чекав – шокуючі фальсифікації. Перерахувати голоси – гучна заява. Країна гуде

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Штаб кандидата в мери Одеси від партії “Опозиційна платформа – За життя” Миколи Скорика вимагає перерахувати голоси, оскільки велика кількість бюлетенів навмисно псується.

Про це заявив керівник штабу Роман Сеник, передає прес-служба партії.

За словами Сеника, спостерігачі від “Оппоплатформи” фіксують на місцях масову псування бюлетенів з голосами, які були віддані Миколі Скорику.

“Глави дільничних комісій, які працюють на чинного мера, фальсифікують вибори шляхом перекладання бюлетенів за Миколи Скорика в зіпсовані. Дані порушення були зафіксовані на більшості ділянок, де вже проведено підрахунок голосів”, – розповів він.

Також Сеник розповів, що за даними фактами вже складаються відповідні акти.

“Складені нами акти і відеофіксація допущених порушень стануть підставою для уточнення протоколів або перерахунку голосів. І ми будемо вимагати, щоб на тих дільничних комісіях, де ці порушення виявлені, був здійснений перерахунок”, – заявив Сеник.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що дані екзит-полів з виборів мера Одеси показали протилежні результати. За версією Київського міжнародного інституту соціології, перемогу здобув чинний градоначальник Геннадій Труханов з результатом 55,1% голосів. У Скорика, за даними соціологів – 42,8%.

У той же час згідно з екзит-полом, проведене на замовлення 7 каналу, ситуація інша – в Скорика 50,4%, а в Труханова 46,2%.

Відзначимо, що раніше ми повідомляли про те, що обидва кандидати в мери Одеси, які вийшли в 2 тур напередодні вже встигли оголосити себе переможцями за даними двох різних екзит-полів.

“Дані екзит-полів відповідають даним нашого штабу. Судячи з попередніх даних, ми здобули перемогу. Але я прихильник того, щоб говорити про це, коли будуть офіційно підбито підсумки і ми отримаємо офіційні протоколи”, – заявив Труханов.

Також раніше стало відомо про те, що кандидат від “Опозиційного платформи – За життя” Микола Скорик також заявив, що дані екзит-полів свідчать про його перемогу у другому турі виборів мера Одеси.

Про це він розповів під час брифінгу після закриття виборчих дільниць.

“Результати говорять про те, що перемога дуже на тоненьку. І зараз все залежить від того, як будуть вважатися голосу в ДВК і ТВК. Для мене величезна честь буде працювати одеським міським головою. Але у нас зараз буде складний період, щоб у нас не вкрали нашу перемогу “, – заявив Скорик.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий