Тільки що! Тимошенко в шоці – це сталось, Раду трясе! Вперше – Разумков погодив. Українці шоковані

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У понеділок, 16 листопада, в мережі з’явилося розпорядження голови Верховної Ради Дмитра Разумкова про тимчасове покладення обов’язків спікера парламенту на його заступницю Олену Кондратюк.

Як інформує РБК-Україна, про це Разумков також сказав в ході засідання погоджувальної ради Ради.

“Я продовжую працювати з дому, в віддаленому режимі, але не все можна робити в такому форматі: ні вести засідання погоджувальної ради, ні вести засідання Верховної Ради, ні навіть голосувати.

Минулого тижня мною було видано розпорядження про тимчасове покладання обов’язків на заступника голови ВР Олену Костянтинівну Кондратюк “, – сказав він.

Документ в Facebook опублікував депутат від фракції “Голос” Ярослав Юрчишин.

“Відповідно до статті 80 Закону України” Про Регламент Верховної Ради України “: на період тимчасової непрацездатності Разумкова Д. – голови Верховної Ради – і Стефанчук Р. – першого заступника голови Верховної Ради – виконання обов’язків голови Верховної Ради покласти на заступника голови Верховної Ради Кондратюк Олену Костянтинівну “, – сказано в розпорядженні Разумкова №818-к від 12 листопада.

Також нардеп висловив свою думку з цього приводу:

“Здається, вперше Верховну Раду очолила жінка. Нехай і тимчасово. Олена Кондратюк – успіху. “Голос” завжди готовий підтримати конструктивну роботу”, – написав Юрчишин.

Також сьогодні стало відомо, що у Верховній Раді у вівторок, 17 листопада, розглянуть постанову про скасування карантину вихідного дня і викличуть главу Кабміну Денис Шмигаль з доповіддю про стан боротьби з коронавірусом.

Про це в своєму телеграм-каналі за підсумками наради голів фракцій у понеділок, 16 листопада, повідомив нардеп “Голоси” Ярослав Железняк.

Всього він озвучив погоджений порядок денний в парламенті:

Постанова про попередження про карантин за тиждень

Постанова про скасування карантину вихідного дня (документ вже зареєстрований у Верховній Раді)

Законопроект відстрочку РРО (законопроект про відстрочку обов’язкового введення касових апаратів для малого бізнесу)

Закон про районні ради

Закон про борг “Укрнафти”

Також в ВР викличуть в прем’єр-міністра Дениса Шмигаль з доповіддю про стан боротьби з епідемією.

Железняк також додав, що до порядку може додатися питання про спрощення реєстрації вакцини від COVID-19.

“Законопроекти про Конституційний Суд (” закон Разумкова “і закон про 2/3 голосування Конституційного Суду) поки під питанням … Є прогрес і по “ТСК про вагнерівцях”- “Слуги народу” представлятьь своїх членів в цю ТСК і думаю в грудні проголосують” , – зазначив політик.

Нардеп повідомив, що в Раді все ще 27 політиків хворіють коронавірусом.

“Якщо вівторок буде продуктивний, то в середу-п’ятницю депутати перейдуть на онлайн-режим в комітетах. Засідань Ради відповідно не буде. Якщо виникне необхідність – буде позачергове засідання”, – підсумував він.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий