У Бумбокс розповіли свою версію подій на концерті у Львові (фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Продюсер гурту Бумбокс Олексій Согомонов також прокоментував заяву поліції про порушення карантинних норм на концерті у Львові ввечері 13 листопада. Як повідомили у Львівській Нацполіції, вони виявили, що в клубі Malevich проходить концерт Бумбокс з порушенням карантинних заходів, і співробітники терміново припинили концерт.

На фото і відео в соцмережах, які опублікували відвідувачі, видно, що люди не дотримуються дистанції і не носять масок.

На офіційній сторінці в Facebook Бумбокс з’явилося спростування цієї заяви.

У групі вважають, що все це – “роздування з мухи слона” і що “люди встали”, а не стояли під сценою без масок і дистанції.

“Шановні журналісти! Ми до останнього сподівалися що ви не будете роздувати з мухи слона, тим більше що єдина муха гідна уваги – це Муха. Але ви не заспокоюєтеся -І нтернет заполонили статті за заголовками на кшталт “поліція припинила концерт “Бумбоксу” через порушення карантину”, “на організатора концерту в Malevich склали протокол за людей без масок i дистанції”, “У Львові поліція припинила концерт “Бумбоксу” за порушення карантину”.

У Клубі кажуть:”всіх норм дотримувалися”. Як це було? Озброєні бластерами, у важких чорних плащах, вони з’явилися з темряви … і висунули вимоги – Андрій Хливнюк повинен замінити свій мікрофон на мікрофон в який одного разу співав Лепс. Після відмови, групи був призначений пожизненный еціх з цвяхами. Повірили?”,- йдеться в повідомленні.

Після цього була озвучена версія групи, яку називають більш реальною.

“А тепер як все було насправді. Бумбокс відіграють концерт у концерт-холі “Маlevich” (13.11.20). Кількість людей обмежена нормами, на вході міряють температуру, тим у кого немає маски її видають. Концерт-хол розділений на кілька зон, за кожним, хто купив квиток, закріплено своє місце. Волонтери та охорона готові прийти на допомогу. Концерт проходить відмінно, ближче до кінця люди починають вставати. Ніхто цього не заперечує. Ви уявляєте, рок-н-рол так діє на людей. Навіть в карантин. Бумбокс дограють концерт, за п’ять хвилин до 22.00 в клубі залишається тільки технічний персонал і працівники клубу. Поліція приїжджає після концерту, все дуже коректно, організатори концерту, Big Show, підписують протокол, наступного тижня чекаємо розвитку подій. З бластерами то цікавіше було, так?”,- заявили музиканти.

Окремо члени групи подякували тим журналістам, у яких є номери телефонів їх представників, і які змогли додзвонитися для уточнення ситуації, і уїдливо жартують з приводу порушень на концерті.

“Дякуємо всім журналістам, хто пам’ятає про професійну етику і передзвонив щоб уточнити подробиці. P. S. А що робити, якщо фан схопився зі свого місця, заспівав рядок з пісні і сів? “Десять років тюрми”?,- підкреслили члени групи Бумбокс.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий