У Василькові повторно перерахують бюлетені

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

15 листопада Київський окружний адмінсуд скасував рішення Васильківської міської територіальної виборчої комісії щодо виборів депутатів Васильківської міськради. Бюлетені будуть повторно перераховані на 30 виборчих дільницях.

У Василькові повторно перерахують бюлетені - місцеві вибори 2020 - IMG 20190421 125520 2000x1468

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці правозахисник, адвокат і громадський діяч Роман Титикало.

«Щойно перемогли у справі про скасування рішення, яким були сфальсифіковані вибори у Василькові, позов задоволено повністю – рішення про встановлення результатів виборів до міської ради Василькову скасовано, зобов’язано перерахувати бюлетні та встановити результати виборів!» – йдеться у дописі.

Після перерахунку голосів суд зобов’язав скласти новий протокол про результати виборів з позначкою «Уточнений».

Зокрема, у рішенні Київського окружного адміністративного суду від 15 листопада 2020 року №320/11642/20 зазначається: «Визнати протиправним та скасувати рішення Васильківської міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області про результати виборів депутатів Васильківської міської ради Обухівського району Київської області, оформленого протоколом від 12 листопада 2020 року».

Також суд достроково припинив повноваження всього складу Васильківської міської ТВК, що діяв у день прийняття спірних рішень 12 листопада 2020 року «у зв’язку з одноразовим грубим порушенням нею вимог Конституції України, Виборчого кодексу України та законів України».

Раніше «Погляд» інформував, що ЦВК достроково припинила повноваження всього складу Васильківської міської ТВК. Також ми писали, хто переміг на перевиборах міського голови в Українській ОТГ.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий