Франківський виш виграв ґрант і працюватиме над пом’якшенням наслідків зміни клімату

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Розвиток і підтримка інноваційної співпраці, що спрямована на пом’якшення наслідків змін клімату в межах транскордонного регіону RO-UA – така основна мета проєкту “Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату”.

Реалізація проєкту розпочалась 1 листопада 2020 року. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу спільно з Управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради Івано-Франківська та містом Ботошані (Румунія) виступають партнерами проєкту. Головний бенефіціар – ГО “Бюро розвитку, інновацій та технологій”. Про це інформує “Галку” пресслужба університету.

Проєкт спрямований на: злагодження інституційної співпраці існуючого румунського й українського партнерства задля пом’якшення наслідків змін клімату; створення агентств з енергетичного менеджменту (ЕМА), прийнятих Івано-Франківськом і Ботошані, які спрямовані на впровадження та моніторинг Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP); просування нових технологій з використанням набору програмних засобів та демонстраційних установок на ВДЕ (відновлювальних джерелах енергії); створення центру промоції інноваційної науки (InnoSciPromo) в Ботошані як департаменту агентства з енергетичного менеджменту (EMA) для впровадження інноваційних і проактивних освітніх методів для молодого покоління.

У ході реалізації проєкту місто Ботошані перейме досвід створення в Івано-Франківську Наукового музею “Нова енергія” шляхом створення схожого Центру промоції інноваційної науки (InnoSciPromo).

Тривалість проєкту “Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення зміни клімату” – 1,5 роки (01.11.2020 – 30.04.2022). Загальний бюджет на партнерів 248 202,00 Євро, в т.ч.: бюджет для України – 184 670,00 (ґрант ЄС – 165 930,00 євро, внесок українських партнерів – 18 740 євро).


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий