Як за допомогою звичайного активованого вугілля, можна позбутися багатьох проблем

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Всі добре знають, що найкраще допомагає вивести токсини з організму — активоване вугілля. Також, воно допоможе позбутись проблем зі шкірою, зубами та волоссям.

Налагодить роботу шлункового – кишкового тракту, виведе холестерин з організму та тимчасово зупинить процеси старіння організму.

Де використовують активоване вугілля:

Позбавить від здуття живота та метеоризму. Приймати таблетки потрібно перед вживанням їжі, тоді ця проблема вас не буде турбувати.

Зниження холестерину в організмі людини. На добу потрібно вживати 8 грамів активованого вугілля. Завдяки цьому знизиться холестерин та стане краще працювати серцево – судинна система.

Допомагає ниркам очищувати організм та оберігає їх від хвороб. Вугілля виводить сечовину та сечові токсини, які отруюють організм.

Перша допомога при харчовому отруєнні. При перших проявах отруєння потрібно випити активоване вугілля, щоб зупинити дію токсинів.


Робить шкіру м’якою та чистою. Вугілля, як губка всмоктує жир та бруд з пор обличчя.

Робить волосся м’яким та шовковистим. Активоване вугілля прибере жирний блиск та зробить волосся здоровим.

Робить зуби білими. Тричі на тиждень чистьте зуби активованим вугіллям й ваша посмішка стане білосніжною.

Зробить ваш подих свіжим. У багатьох людей, через порушення кислотно – лужного балансу у роті виникає поганий запах. Тому, чищення вугіллям ротової порожнини позбавить вас від проблеми.

Запобігає старінню. Завдяки активованому вугіллю ви зможете вивести токсини та шлаки, які прискорюють процеси старіння організму.

Гарний засіб проти похмілля. Запам’ятайте, перед тим, як вживати алкогольні напої потрібно випити активоване вугілля. Тоді, зранку ви будете бадьорим.

Гарно очищує травну систему. У наш час продукти не гарної якості й вони накопичуються у травній системі. Пропийте вугілля тиждень й ваш організм очиститься від шкідливих токсинів з неякісних продуктів.

Будьте здорові!Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий