ЯНУКОВИЧ – НЕ ВИНЕН! Щойно суд ухвалив рішення… До влади прийшли вороги України!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Київський апеляційний суд скасував рішення про заочний арешт експрезидента-втікача Януковича по справі про розгін Майдану 18-20 лютого 2014 року.

Хочу привітати Володимира Зеленського!

Ви і ваші суди роблять все для того, щоб вас зненавиділи більше, ніж того самого Януковича.

Руйнують всі здобутки Революції Гідності, плюють на державу та Конституцію, розвалюють економіку, кидають за ґрати волонтерів та військових, йдуть домовлятись з Путіним за нашими спинами.

До влади прийшли не просто дилетанти, до влади прийшли вороги України!

А ворогів треба знищувати!

Semen Kabakaev

Апеляційний суд Києва скасував заочний арешт Віктора Януковича


Апеляційний суд скасував арешт президента-втікача Віктора Януковича. Раніше Печерський районний суд Києва визначив такий запобіжний захід ще 12 травня 2020 року.

Питання щодо запобіжного заходу Київський апеляційний суд розглянув на своєму засіданні 16 листопада, повідомляє 24 канал.

Справа стосується побиття учасників Революції Гідності протягом 18 – 20 лютого 2014 року. Тобто, вона не має нічого спільного з державною зрадою, за яку Віктора Януковича раніше засудили.

Крім того, своїм рішенням апеляційний суд призначив новий розгляд справи в суді першої інстанції. Таким чином феміда майже повністю задовільнила позов адвокатів Януковича.

Справи Віктора Януковича: коротко

Фактично щодо колишнього президента-втікача є дві ключові справи. Одна з них стосується зовнішньої політики й державної зради, а інша – узурпації влади всередині держави.

Державна зрада Віктора Януковича стосувалася його заклику до Володимира Путіна ввести війська в Україну. За це він отримав вирок у вигляді 13 років за ґратами.

Друга справа стосується узурпації влади бандою Віктора Януковича. Зокрема щодо побиття й убивств протестувальників під час Революції Гідності. Розгляд цієї справи нині триває.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий