Відділення для алко- та наркозалежних відкрили в Івано-Франківську (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На базі Прикарпатського обласного клінічного центру психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради 16 листопада відкрили оновлене відділення коморбідних станів.

Читайте також: Що зроблено за рік роботи? У Франківську прозвітували нардепи “Слуги народу” (ФОТО)

За словами генерального директора закладу Мирона Мулика, це відділення передбачене для пацієнтів, які страждають від алкогольної та наркотичної залежності. Воно розраховане на 15 ліжок та відповідає всім стандартам безпеки як для пацієнта, так і для персоналу, повідомляють на сторінці Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА в соцмережі.

Також Мирон Мулик зауважує, що це відділення оновлено за рахунок внутрішнього резерву установи та за спонсорської підтримки партнерів з європейських країн.

“Окрім фінансової допомоги, іноземні колеги допомагають й в освоєнні методології праці персоналу з пацієнтами”, – каже Мулик.

До слова, останнім часом кількість звернень за професійною допомогою в Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я значно збільшилася. А саме, від початку поточного року в установу поступив 871 пацієнт, близько 60% з яких залишилися на довготривале лікування.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий