Відставка! Рішення остаточне – звільненню бути. На Банковій розгублені: що робити далі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Офіс Президента запитав у волонтерів, як боротися з коронавірусом, і оголосив про звільнення Степанова.

Карантин вихідного дня не допоможе вирішити ситуацію з коронавірусом. Все одно доведеться запроваджувати локдаун. Питання часу і кількості смертей.

Про це розповіла одна з учасниць зустрічі в Офісі Президента Оксана Сухорукова.

“Недавно ми були за запрошенням в ОП. Мета запрошення – розкажіть про ситуацію з ковідом в Україні.

Коли ми почали розказувати про трабли, нам сказали:

– Як погано, ми самі знаємо, що робити?

То мені не зрозуміла мета зустрічі.

Що відбувається з ковідом – в ОП знають.
Що робити далі – приємно, що радяться з волонтерами, але це схоже на … от наприклад, у людини онкологія. Її лікують сечею, а коли вона почала помирати, запрошують волонтерів і питають – що робити? Тут є два варіанти – або помирати в муках і довго, або з професійним доглядом (знеболювальні там, психологи, кисневий концентратор на дому і т.д.), але все одно помирати.
На жаль, швидкого, простого і красивого виходу з ситуації немає. Карантин вихідного дня не допоможе. Все одно доведеться запроваджувати локдаун. Питання часу і кількості смертей в муках.

І поки іде боротьба за крісло міністра охорони здоров’я (а вона іде, уявляєте), поки ідуть перемовини за голоси, за кандидатури від різних політ сил, люди задихаються в лікарнях.

Ми запропонували декілька речей:

Локдаун, зараз, короткий.
За цей час – кисень до лікарень(гроші є, субвенція виділена), хотіла написати під особистий контроль, але чогось злякалась.
Наростити тестування і опрацювати алгоритми реагування на тестування.
Навчання персоналу. Елементарним речам – як користуватися кисневим концентратором, СРАРом, інфекційному контролю.
Забезпечити первинну ланку концентраторами(для тих, кого виписали)
Наростити спроможність МОЗ: оголосити конкурси, набрати туди людей, дати їм можливість вирішувати питання боротьби з ковідом, а не закриття контролерів.
Пану Міністру від щирого серця бажаю одужати, ви ще маєте постати перед судом.

На той час, коли ми були в ОП, рішення про звільнення Степанова вже було ухвалене.

Питання, навіщо нас запросили залишається відкритим”, – розповіла Сухорукова.

Відзначимо, що проєкт постанови про звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я у Верховній Раді було зареєстровано ще 27 липня. Тоді ініціативу партії “Голос” підтримала майже чверть парламенту.

“Підписи під проєктом постанови про звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова поставили 96 народних депутатів майже з усіх фракцій парламенту”, – йшлося у повідомленні.

У “Голосі” заявляли, що Степанов на посаді глави МОЗ “продемонстрував непридатність до виконання посадових обов’язків, некомпетентність та професійну недбалість”.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий