Добав всього один інгредієнт до кави і ти забудеш про проблеми з нирками!

Інше...

Кардамон — вишукані східні прянощі, які мають унікальні смакові характеристики та корисні властивості. Це одна з найстаріших в історії спецій, яку часто називали райським зерном, і використовували в різних сферах, в тому числі в кулінарному мистецтві та лікуванні різних захворювань.

Виявляється, якщо додавши трішки кардамону в чашечку ранкового напою, можна вилікувати нирки та позбутися від проблем з травленням!

Корисні властивості кардамону:

Його використовують для лікування шлунку і зміцнення селезінки. Ефірні олії кардамону розганяють накопичений в селезінці й легенях слиз.

Це чудовий тонізуючий засіб. Чай з кардамоном допоможе підбадьоритися, якщо спостерігається занепад сил, пов’язаний з перевтомою, після перенесених хвороб, при гіпотонії.

Він має бактерицидні властивості, тому його добре вживати в період міжсезоння, коли настає пік захворювань на ГРЗ і ГРВІ. Патогенна мікрофлора не любить ні його запаху, ні, тим більше пекучого смаку.

Зміцнює та успішно лікує хвороби сечостатевої системи. До речі нирки є акумулятором життєвої сили, тому важливо берегти й зміцнювати цей важливий орган.

Позитивно впливає на нервову систему. Підготує до сну, заспокоїть нерви, зніме стрес і напруження.

Крім того, використовують кардамон і для схуднення: він позбавляє від двох причин, що призводять до надмірної ваги — запорів і надлишків рідини в організмі.

Але попри всю користь кардамону, існують протипоказання до його застосування:

індивідуальна непереносимість або алергія.

захворювання жовчного міхура.

захворювання серцево-судинної системи.

при гіпертонії варто бути обережним — кардамон підвищує артеріальний тиск.
не рекомендується давати пряність дітям.

Зберігати кардамон найкраще в герметичних контейнерах в прохолодному, темному місці.

Кардамон довго зберігає свіжість, коли стоїть в холодильнику, але тоді він повинен зберігатися в ідеально герметичній тарі, щоб корисні властивості кардамону не були втрачені.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий