За весь жовтень від COVID-19 померли 30 франківців, за пів листопада – вже 45, – Бойко

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в Івано-Франківській ОТГ залишається напруженою. 

Читайте також: У Франківську третина хворих на COVID-19 занедужали у серпні — Бойко

Про це йшлося під час щотижневої наради у міського голови вранці 17 листопада.

Начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко повідомила, що за 16 листопада у лікарні міста (на вулицях Мазепи та Матейки) госпіталізували 77 осіб, з них майже 50 – з пневмоніями. 38 людей у реанімаціях. Всього у згаданих лікарнях перебувають 548 франківців. У ЦМКЛ на Мазепи зайняті 88% ліжок. У МКЛ №1 на Матейки – заповнені 100% ліжок. У міській дитячій лікарні є 40 хворих, інформує “Галка”. 

“За тиждень у нас 1397 позитивних ПЛР-результатів в межах ОТГ. За 17 днів листопада у нас більше випадків коронавірусу, ніж за весь жовтень. Фактично кожен третій хворий госпіталізовується. 30% це багато. Світ дає 10% госпіталізації. Це свідчить про те, що наша медицина має ще запас, коли надає допомогу хворим у середній важкості…У жовтні у нас 30 випадків смерті. У листопаді вже є 45 випадків смерті від коронавірусної хвороби. 1,81% хворих помирає”, – сказала Бойко.

Лікарні на Мазепи та Матейки забезпечені кисневими точками приблизно на 45%. Фахівці працюють над тим, аби до грудня підключити до кисневих точок 80% ліжок.
Бойко нагадала, що симптоми коронавірусу самостійно лікувати не можна – варто звертатися за допомогою до сімейного лікаря.

“Бачимо що інша є пандемія – призначаємо собі препарати, які хтось десь чув, десь хтось лікувався. Не можна приймати без призначення лікаря ні вітаміни С, D, мінерали, цинк. Не можна призначати самому собі антибіотики. Від цього зростає нечутливість організму до антибіотиків, і це може спричинити проблеми з лікуванням в майбутньому”, – наголосила Бойко.

Нагадаємо, за добу ще у 532 прикарпатців виявили коронавірусну інфекцію, вісім осіб померли.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий