Коли я почула про це, я відразу ж викинула дезодорант в сміття!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Це дійсно працює!

Більшість людей намагаються уникати запаху поту в першу чергу за допомогою дезодорантів антиперспірантів.

Піт, який виділяється з ваших залоз містить дермцідин, білок, який допомагає запобігти попаданню на вашу шкіру різних вірусів і бактерій. Дезодаранти і антиперспіранти закупорюють пори за допомогою солей алюмінію та інших шкідливих речовин, запобігаючи активному потовиділенню, проте це дозволяє бактеріям або інфекціям з легкістю проникнути в Ваше тіло.


Доведено, що більшість дезодоруючих інгредієнтів, особливо алюміній, можуть викликати хвороби. Існує фрукт, який продається в будь-якому супермаркеті. Він натуральна і здорова альтернатива найбільш поширеним хімічним дезодорантам — це лайм.

Лайми мають антибактеріальні властивості. Запах тіла — це не результат активного потовиділення, а бактерій на шкірі. Ці бактерії дуже швидко розмножуються в теплому, вологому середовищі під руками і викликають запах, від якого ми всі в ужасі. Все, що вам потрібно, щоб зробити свій власний дезодорант — розрізати навпіл лайм. Спробуйте потерти відрізаною стороною свої пахви.

Перед тим як надіти будь-який одяг переконайтеся, що ваші пахви висохли. В іншому випадку залишаться плями на одязі. Ви можете зберігати лайм, загорнувши його в харчову плівку і використовувати по кілька разів. Перед тим, як використати його ще раз — відріжте тонку скибочку лайма, щоб освіжити його.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, подивіться це відео-експеримент: Дівчина на відео використовувала лайм, як дезодорант протягом семи днів і була вражена результатом. Вона навіть не приймала душ в одну з ночей і була здивований тим, що після сну прокинулася без запаху поту. Здивуйте себе цією чудовою властивістю лайма. Дайте йому шанс, заощаджуйте гроші і не ризикуйте побічними ефектами звичайного хімічного дезодоранту.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий