Львів’яни п’ять років не можуть дочекатися “Місця щасливих людей”, парку пам’яті Андрія Кузьменка (фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У вівторок, 16 листопада прийшла відповідь на запит депутата львівської міської ради, Ігора Зінкевича щодо облаштування громадського простору на площі Олекси Гасина, пам’яті Кузьми Скрябіна. Як виявилось, роботи перенесли і до п’ятої річниці загибелі співака містяни знову не побачать обіцяний сквер. Про це депутат написав на своїй сторінці у Facebook.

“Уже майже 5 років у Львові не можуть облаштувати громадський простір на площі Олекси Гасина. Інтерактивна зелена зона “Місце щасливих людей” мала з’явилися у Львові після проведення бліц-конкурсу на найкращий проєкт ще у липні 2015 року.
Після скерованого мною запиту до Андрія Садового з’ясувалось, що і на 5-ту річницю загибелі Андрія Кузьменка ЛМР не спромоглась зробити інтерактивний громадський простір “Місце щасливих людей”. ” – написав депутат.

На реалізацію коштів цього року не знайшлося.

“За результатом отриманої відповіді, нарешті визначились, що Галицька районна адміністрація є замовником робіт, однак станом на 2020 рік не знайшлося коштів для реалізації проекту, тож його перенесли на 2021 рік. Будемо сподіватися, що львів’яни таки побачать сквер пам’яті Кузьми наступного року!” – додав Ігор Зінкевич.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий