Ми переїхали в свою квартиру і почали жити окремо від свекрухи. Тепер ніхто не критикує мій борщ і не порівнює з колишньою невісткою. Але недавно наш з чоловіком спокій знову порушила його мати. Вона дізналася, що чоловік оформив на мене квартиру і тепер обурюється і вимагає все переробити на доньку чоловіка від першого шлюбу

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Я друга дружина у свого чоловіка і, відповідно, друга невістка у його мами. І хоч я і не причетна до їх розлучення, бо зустрілися ми пізніше, та все ж, свекруха мене не любить.

Багатьом відомо, як свекрухи критикують, лізуть не в свою справу, повчають невісток тощо. Але я, як друга невістка, отримала вищий заряд негативу. Так, я у свого чоловіка друга дружина, і мене так само повчають, критикують, але до всього ще додається приставка в стилі «перша дружина була кращою».

До мене, мій чоловік був одружений з іншою жінкою. Коли вони розлучилися, то квартиру він залишив колишній дружині з донькою. Тому коли ми познайомилися, він жив з мамою. А коли одружилися, то ще деякий час жили у свекрухи, поки оформляли і робили ремонт у новій квартирі.

Так ось весь час я тільки й чула, що я роблю не так, як перша дружина, що у неї було краще і так далі. Я спочатку думала, що ж там за дивовижна жінка, яку навіть свекруха полюбила. Але потім я познайомилася з колишньою свого коханого, і вона розповіла, що свого часу теж вислуховувала докори від свекрухи. Я була здивована, коли саме від неї отримала пораду не звертати увагу на свекруху.

І ось настала ця радісна мить – ми переїхали в свою квартиру і почали жити окремо від свекрухи. Для мене настав райський час – я господиня в квартирі, ніхто не критикує мій борщ, не називає нечупарою і не порівнює з колишньою невісткою. Але недавно наш з чоловіком спокій знову порушила його мати. Вона дізналася, що чоловік оформив на мене дарування квартири і тепер обурюється і вимагає все переробити.

Свекруха вважає, що таким чином мій чоловік ущемляє свою доньку від першого шлюбу. Але я не згодна з цим, адже стару квартиру він залишив колишній дружині. Так що немає нічого поганого в тому, що ця квартира дістанеться мені в разі чого, тим більше я теж народила чоловікові дочку.

Але свекруха до внучки відноситься зовсім не так тепло, як до першої, і всіляко показує, що їй перша невістка і внучка від першого шлюбу є ріднішими. Коли я їй прямо сказала це, то вона відповіла, що я помиляюся і онуків вона любить однаково. Але, з її слів, все, що чоловік купує, він повинен ділити навпіл з дитиною від першого шлюбу.

Чоловік не може заспокоїти свекруху, вона постійно піднімає цю тему. Я боюся, що скоро до цього питання підключиться колишня дружина і почнеться справжня поділ нашої квартири.

Як можна вплинути на свекруху в цій ситуації? У мене вже сил немає. Жити в постійних контрах з мамою чоловіка мені дуже важко. Я думала, може, варто поговорити з колишньою дружиною чоловіка, щоб все з’ясувати і свекруха нарешті заспокоїлась. Але я боюся раптом цією розмовою я подам ідею тій жінці, що можна вимагати з нас частина квартири, і стане ще гірше. Загалом, не знаю, треба щось вирішувати.

Фото ілюстративне – schastietut.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий