Мінветеранів та МВС об’єднали зусилля у боротьбі з домашнім насильством у родинах ветеранів

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 У чат-боті Мінветеранів з’явився активний розділ #ДійПротиНасильства, за допомогою якого можна  отримати максимально вичерпну інформацію про те, як протидіяти  насильству, повідомити про факт скоєння домашнього насильства стосовно  ветерана/ветеранки або про випадки насильства у родинах ветеранів.

 Чат-бот надає швидкі відповіді 24/7 без вихідних та знаходиться за наступними посиланнями мессенджерах:

Telegram: https://t.me/minveteraniv_bot

Facebook messenger: https://www.messenger.com/t/mva.gov.ua

 Своєю чергою, у підрубриці #ДійПротиНасильства знаходяться контакти територіальних відділів Мінветеранів,  які зможуть організувати оперативне надання допомоги відповідними  органами та установами у вигляді психологічних консультацій чи порад з  юридичних питань від фахівців мобільних бригад соціально-психологічної  допомоги Мінсоцполітики.

  В екстрених випадках, коли існує загроза  життю та здоров’ю потерпілих, до місця скоєння насильства буде  направлено мобільну групу з протидії домашньому насильству від  Національної поліції. 

 Нагадуємо, що це стало можливим у результаті  спільних тристоронніх домовленостей між Мінветеранів,  Мінсоцполітики та Нацполіцією. Тепер представники Мінветеранів,  спільно з соціальними службами та  поліцією, працюватимуть щодо  запобігання випадків домашнього насильства у родинах ветеранів.

 Зокрема,  у напрямку першочергових практичних кроків щодо роботи з насильством у  родинах ветеранів, буде налагоджено взаємодію у регіонах з  представниками 396 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги  Мінсоцполітики та 45 мобільних груп з протидії домашньому насильству Нацполіції, які першими отримують повідомлення про домашнє насильство.

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий