Місце у реанlмації з’являються лише тоді, коли хтось nомuрає.. відео

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Ліжка у відділенні інтенсивної терапії Чернівецької обласної лікарні пустують максимум 30 хвилин.

Реанімація Чернівецької обласної лікарні заповнена важкими хворими на коронавірус. Вільні місця у з’являються лише тоді, коли хтось помирає. За словами лікаря-анестезіолога Андрія Аносова, вони пустують максимум пів години.

“Щочергування мої пацієнти можуть не дожити до ранку. Цього тижня була ситуація, коли пацієнт помер, тіло ще було у відділенні, а ліжко вже перестелили і на нього була госпіталізована інша пацієнтка”, – розповів “Суспільному” анестезіолог обласної лікарні.


Лікар Андрій Аносов без відпустки працює вже понад 10 місяців. Його лікарня була першою госпітальною базою для прийому пацієнтів з коронавірусом у Чернівецькій області.

В реанімацію потрапляють важкі хворі, які вже не можуть самостійно дихати. Анестезіолог розповідає, що нині хворіють пацієнти молодші за тих, кого приймали навесні.

Нагадаємо, відома інфекціоністка Ольга Голубовська заявила, що у деяких регіонах України вже настав колапс медичної системи. Подекуди на однереанімаційне ліжко вже чекають 15- 20 претендентів, у відділеннях інтенсивної терапії ставлять розкладачки.

Скасування карантину вихідного дня може обернутися на колапс – застеріг уряд міністр охорони здоров’я Масим Степанов в ефірі одного з телеканалів. Якщо прибрати карантинні обмеження, зокрема на вихідні, він прогнозує Україні 30 тисяч хворих на COVID-19 щодоби. Всі лікарні будуть переповнені, і цього медична система країни не витримає, каже Степанов. Однак у парламенті вже зареєстрована постанова, яка може відкоригувати урядове рішення про, щонайменше, карантин вихідного дня. Депутати планують сьогодні її розглянути і викликають до сесійної зали прем`єр-міністра Шмигаля.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий